| 11/15/2018 - پنجشنبه 24 آبان 1397
Menu

تاریخچه پورتال

سایت سازمان از اواخر سال 1382 راه اندازي گرديده و تا قبل از راه اندازي رسمي پورتال شهرداري تهران ، دوبار از حيث فني و محتوا مورد بازنگري كلي قرار گرفته است.

هم زمان با مديريت  جناب آقاي دكتر قاليباف شهردار تهران و اهتمام جدي مديريت شهري براي توسعه و گسترش  IT  در  مديريت سازمانها و مناطق شهرداري و نيز  در دستور كار قرار گرفتن بحث پورتال سازمان بهشت زهرا(سلام الله عليها) به عنوان تنها آرامستان فعال و متمركز شهر تهران اقدام به ارايه خدمات در اين محيط نموده است.

با رايزني هاي با بخش پورتال سازمان  فناوري و اطلاعات شهرداري تهران  اولين پوسته سايت كه از حيث فرهنگي منطبق با كاركردهاي گورستان در فقه شيعه جعفري و آموزه هاي اسلامي است و با  رعايت مسايل فني توليد گرديد.

  در سال 1388 در بخش هاي مختلف به ويژه توسعه فناوري و ارايه خدمات الكترونيك، سايت فعلي  با امكانات اضافه شده ذيل طراحي و توليد گرديده است:

1- توليد اسكين جديد
2-  توليد ماژول جستجوي متوفي
3-  اضافه نمودن مضامين مختلف فرهنگي شامل مقالات، آداب و احكام كفن و دفن، شهداي شاخص ، نام آوران و ......
4-  نقشه  جديد سايت همراه با بخش فازسوم توسعه
5-  قرار دادن امكانات چند رسانه اي شامل: فيلم معرفي سازمان ، مصاحبه تلويزيوني
6-  اضافه نمودن گزارش هاي تصويري و بريده جرايد و آگهي هاي مناقصه و مزايده

هم اكنون سازمان بهشت زهرا(سلام الله عليها) در حال توليد  ماژول خلاصه آمار درگذشتگان شهر تهران بوده و مراحل نهايي تست آن در حال انجام و ماژول رزرو خدمات الكترونيكي شامل  رزرو خدمات مراسم - فروش گل و .... در دست تهيه و توليد مي‌باشد.

اقدامات سال 1390 

1- تولید اسکین جدید 

2- تولید نرم افزار موبایل در سه نسخه اندروید ، ios و جاوا

کسب مقام دوم و سوم در جشنواره پنجم و ششم با محور فناوری 

اقدامات سال 93 

تولید اسکین جدید