| 06/24/2018 - يكشنبه 3 تير 1397
Menu

خبر

بازدید معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی سازمان به همراه مدیر و کارشناسان HSE به منظور شناسایی مشکلات ایمنی، بهداشتی و محیط زیستی، از محوطه حرم مطهر امام (ره)
Created by mirarmandhi on 18/04/2017 10:20:49 ق.ظ

معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی سازمان به همراه مدیر و کارشناسان HSE به منظور شناسایی مشکلات ایمنی، بهداشتی و محیط زیستی، از محوطه حرم مطهر امام (ره) بازدید کردند.


با توجه به نزدیکی مراسم ارتحال رهبر انقلاب و حضور میلیونی هم­وطنان و اسکان شبانه­ روزی آنها در این ایام و به منظور پیشگیری از بروز آسیب ها و حوادث احتمالی، و با توجه به دستورات و دغدغه های مدیرعامل محترم سازمان، جناب آقای توکلی، بازدید، شناسایی و رفع مشکلات ایمنی، بهداشتی و محیط زیستی محوطه حرم در اولویت برنامه های اداره HSE سازمان قرار گرفته است.

بازرسی محوطه حرم از روز دوشنبه مورخ 28/1/95 با حضور شخص معاون محترم هماهنگی و برنامه‌ریزی سازمان آغاز و خطرات بالقوه‌ای شناسایی گردید.

با توجه به اهمیت موضوع تمامی موارد ایمنی بهداشتی شناسایی شده به مسئولین آن جهت رفع ابلاغ می‌شود و بازدیدها تا اطمینان کامل از مناسب بودن شرایط ایمنی بهداشتی جهت میزبانی از زائرین حضرت امام خمینی (ره) ادامه خواهد یافت.