| 06/24/2018 - يكشنبه 3 تير 1397
Menu

خبر

اکبر توکلی شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) تشریح کرد: اقدامات سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام راحل در سالگرد امام دلها
Created by ravabet1 on 06/06/2017 11:12:00 ق.ظ

   اکبر توکلی شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) اقدامات سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام راحل در بیست و هشتمین سالگرد امام دلهاتشریح کرد.


اکبر توکلی شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) تشریح کرد:

اقدامات سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام راحل در سالگرد امام دلها

 

   اکبر توکلی شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) اقدامات سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام راحل در بیست و هشتمین سالگرد امام دلهاتشریح کرد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) اکبر توکلی شهردار حرم مطهر حضرت امام راحل در حاشیه مراسم سالگرد امام راحل با اشاره به اینکه کمیته‌های مربوط به بزرگداشت بیست و هشتمین سالگرد رحلت امام خمینی در شهرداری تهران از ابتدای سال کار خود را آغاز کردند گفت : ما در شهرداری حرم مطهر حضرت امام راحل به عنوان میزبان زائرین و علاقمندان حضرت امام راحل در سه سطح قبل، حین و بعد از مراسم فعالیت های خود را ساماندهی می کند.

  شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی با بیان اینکه مراسم در سالگرد امام و از ساعت 18 در حرم امام خمینی (رحمت الله علیه) برگزار می‌شود از آماده سازی بالغ بر 200 هزار بسته افطار برای توزیع به شرکت کنندگان در مراسم سالگرد خبر داد.

  وی همچنین در خصوص ایجاد فضای لازم برای اسکان زائران از احداث چادر به متراژ 130 هزار متر در محوطه حرم امام راحل خبر داد.

  به گفته اکبر توکلی جهت استقرار مهمانان خارجی نیز 12 هزار متر چادر جداگانه در محوطه حرم امام راحل ایجاد شده است. تامین دستگاه‌های خنک کننده، مه پاش ها  و آب آشامیدنی سرد و سرویس بهداشتی از دیگر اقدامات انجام شده است.

  به گفته مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) 570 نفر از کارکنان شهرداری مشغول به ارائه خدمات در بزرگداشت سالگرد امام راحل است. بهبود و افزایش فضای سبز، تامین پارکینگ خودروها با استفاده از روشنایی مطلوب و راهنمایی توسط رنگ‌ها، از دیگر اقدامات در این خصوص است.

توکلی همچنین گفت: جهت تامین خدمات لازم با سازمان‌های خدمات رسان از جمله شرکت آب، برق و گاز مکاتبات لازم جهت تداوم خدمات بدون قطعی در حرم و محوطه مکاتبات لازم انجام شده است و البته جایگزین‌هایی هم جهت پشتیبانی از جمله ژنراتور برق و تانکر آب پیش بینی شده است.

اکبر توکلی مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) همچنین از آمادگی لازم برای جابجایی شرکت کنندگان مراسم خبر داد و گفت: با حضور معاون حمل و نقل شهرداری تهران و مدیران این معاونت و شرکت‌های خدمات رسان حمل و نقل جلساتی برگزار شده است.

توکلی همچنین گفت: 25 مسیر برای ارائه خدمات به شرکت کنندگان پیش بینی شده است.

وی همچنین از آمادگی 500 آتشنشان برای ارائه خدمات با 250 دستگاه خودرو و موتورسیکلت در محوطه حرم خبر داد.

توکلی درخصوص فضاسازی تبلیغاتی هم گفت: از روز دهم خردادماه تبلیغات محیطی سالگرد امام راحل توسط شهرداری تهران و سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها)انجام شده است.

شهردار حرم مطهر حضرت امام راحل درخصوص اقدامات لازم برای تامین سلامت زائران نیز گفت: استقرار نیروهای اورژانس به همراه آمبولانس و ایجاد بیمارستان صحرایی و فعالیت بخش مراقبت‌های ویژه و بخش مراقبت‌های قلبی از اقدامات انجام شده برای تامین سلامت و خدمات بیمارستانی به زائران است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید