| 06/24/2018 - يكشنبه 3 تير 1397
Menu

خبر

سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) به استقبال شب های قدر می رود/ آخرین هماهنگی ها برای شب های قدربا حضور ایستگاه های صلواتی و پلیس راهور
Created by ravabet1 on 14/06/2017 12:58:20 ب.ظ

   نشست سه جانبه سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها)،پلیس راهور و مسئولین ایستگاه های صلواتی مستقر در گلزار شهدا باهدف تصمیم گیری در مورد طراحی و اجرای  برنامه های گسترده و باشکوه ویژه شب های قدر ماه مبارک رمضان در محل دفتر قائم مقام سازمان برگزار شد.


سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) به استقبال شب های قدر می رود/

آخرین هماهنگی ها برای شب های قدربا حضور ایستگاه های صلواتی و پلیس راهور

 

 

   نشست سه جانبه سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها)،پلیس راهور و مسئولین ایستگاه های صلواتی مستقر در گلزار شهدا باهدف تصمیم گیری در مورد طراحی و اجرای  برنامه های گسترده و باشکوه ویژه شب های قدر ماه مبارک رمضان در محل دفتر قائم مقام سازمان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) در ابتدای جلسه حسین هادی بیگلو  قائم مقام سازمان بهشت زهرا (سلام الله علیها) با تاکید بر رویکرد فرهنگی اجتماعی سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) در سال های اخیر گفت:  سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها)در ایام ماه مبارک رمضان در  قطعات مطهر شهدا  و همچنین مرقد مطهر حضرت امام (رحمت الله علیه) میزبان شهروندان  و زائرین و علاقمندان امام و شهدا است که این مکان را به عنوان مکانی مذهبی فرهنگی و قطب اعتقادی خود پذیرفته اند و ما وظیفه داریم از نمازگزاران و روزه داران به نحو شایسته ای میزبانی کنیم.

  وی از نماینده پلیس راهور در خصوص تمهیدات ترافیکی خواست تا بر روی نقشه مسیر ها و محدودیت ها را توضیح دهد.

  سرهنگ گودرزی رئیس پلیس راهور منطقه 19 بر روی نقشه توضیحات مفصلی برای مدیران و معاونین و مسئولین ایستگاه های صلواتی ارائه کرد و از همه ی عزیزان و مسئولین خواست در راستای هدایت و راهنمایی مردم و شهروندان و تسهیل در عبور و مرور شهروندان و خودروها با پلیس راهور همکاری کنند.

  در ادمه هر کدام از نمایندگان بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرهنگسرای رضوان ، مسئولین ایستگاه های صلواتی و دستگاه های انتظامی نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند .

  مسئولین ایستگاه های صلواتی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات فنی و مهندسی سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) در خصوص روشنایی ها و سیستم آبرسانی در قطعات شهدا بر اهمیت پشتیبانی تاسیساتی (برق و آب ) از مراسم تاکید کردند و خواستار ادامه این همکاری صمیمانه شدند.

   حسین هادی بیگلو قائم مقام سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) در پایان جلسه ضمن جمع بندی نظرات و پیشنهادات مدعوین بر برگزاری هر چه باشکوه تر شب های قدر در گلزارشهدا تاکید کرد.


 

 

 

 

 

 

 

 

 print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید