| 05/26/2018 - شنبه 5 خرداد 1397
Menu

خبر

سردار اشتری در گلزار شهدای بهشت زهرا(س): وظیفه همگانی حرکت در راهی است که شهدا برای ما ترسیم کردند
Created by ravabet1 on 12/10/2017 02:36:00 ب.ظ

  فرمانده نیروی انتظامی درگلزار شهدا گفت: همه ما باید در راه و مسیری که شهدا ترسیم کردند، گام برداریم.


سردار اشتری در گلزار شهدای بهشت زهرا(س):

وظیفه همگانی حرکت در راهی است که شهدا برای ما ترسیم کردند

 

  فرمانده نیروی انتظامی درگلزار شهدا گفت: همه ما باید در راه و مسیری که شهدا ترسیم کردند، گام برداریم.

  به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)سردار حسین اشتری پنجشنبه 20 مهر ماه 96 در مراسم ادای احترام فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی به مقام شامخ امام راحل با بیان اینکه نیروی انتظامی امسال با شعار پلیس برای امنیت و امنیت برای همه کار خود را شروع کرد و برنامه های خوبی در جهت ایجاد امنیت بیشتر در جامعه انجام داد، افزود: یکی از وظایف مهم و اصلی حاکمان ایجاد امنیت در جامعه است  و پلیس به معنای واقعی کلمه این امنیت را برای مردم می خواهد.

سردار حسین اشتری به همراه فرماندهان ناجا به مقام بلند حضرت امام راحل ادای احترام کردند و سپس در آیین ادای احترام به شهدا در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) حاضر شدندن.

  سردار اشتری را دکتر سعید خال سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام راحل همراهی می کرد.

 فرمانده نیروی انتظامی کشور در گلزار شهدا در جمع مردم و پرسنل نیروی انتظامی گفت: بحمدالله برنامه های هفته نیروی انتظامی از روز جمعه 14 مهرماه آغاز و امروز پایان بندی برنامه های هفته گرامیداشت ناجا است.

وی افزود: در این هفته برنامه های متنوعی اجرا شد که ان شاء الله مورد نظر و قبول مردم واقع شده باشد.

فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: یکی از اهداف ما این است که همزمان با هفته ناجا خدمات مضاعفی ارائه و از طرفی ظرفیت های پلیس را به مردم معرفی کنیم.

این مقام عالی انتظامی تأکید کرد: مردم بدانند که فرزندانشان در نیروی انتظامی با تمام وجود برای امنیت و آسایش آنها تلاش می کنند و ان شاء الله بتوانیم خدمتگزارانی شایسته برای مردم بزرگوار ایران اسلامی باشیم.

سردار اشتری در ادامه همچنین با اشاره به دلاورمردی های شهدا خاطرنشان کرد: امروز توفیق حضور در مزار شهدایی را  داریم که به گردن ما بسیار حق دارند ، چرا که امنیت مطلوب کشور مرهون مجاهدت و ایثارگری شهدا و جانبازان است.

وی تأکید کرد: اگر دلاورمردی های شهدا و جانبازان نبود امروز این امنیت را نداشتیم و باید هماره قدردان شهدا و خانواده معظم آنها باشیم، امید است در راه و مسیری که شهدا برای ما ترسیم کردند، گام برداریم.

وی با تأکید بر لزوم بازخوانی وصایای شهدا تاکید کرد: توصیه شهدا به ما پیروی از خط ولایت و رهبری بوده است و باید همواره مطیع و گوش به فرمان رهبر باشیم.

بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، همزمان با آخرین روز از هفته نیروی انتظامی ، سردار " حسین اشتری" همراه جمعی از فرماندهان و کارکنان پلیس پس از حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره)، در گلزار شهدا حاضر و با قرائت فاتحه و ادای احترام یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند. حضور بر مزار سرلشکر "صیاد شیرازی" نیز از برنامه های امروز بود.

گفتنی است در این مراسم دکتر سعید خال سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام راحل وی را همراهی می کرد.


 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید