| 05/26/2018 - شنبه 5 خرداد 1397
Menu

خبر

در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) صورت گرفت: دیدار سردار رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران با دکتر سعید خال
Created by ravabet1 on 12/10/2017 02:47:15 ب.ظ


 سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی درگلزار شهدا با دکتر سعید خال سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام راحل دیدار و گفت و گو کرد.


در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) صورت گرفت:

دیدار سردار رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران با دکتر سعید خال

 

 سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی درگلزار شهدا با دکتر سعید خال سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام راحل دیدار و گفت و گو کرد.

  به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی درگلزار شهدا و در حاشیه ی مراسم ادای احترام نیروی مقتدر انتظامی کشور با شهدا با دکتر سعید خال سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام راحل دیدار و گفت و گو کرد.

سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی در این دیدار ضمن تبریک انتصاب دکتر سعید خال به این مسئولیت خطیر و پر اهمیت برای ایشان در این مسئولیت آرزوی توفیق کرد و اظهار داشت: نیروی مقتدر انتظامی تهران همواره خود را در کنار شهرداری و خدمتگزاران به نظام اسلامی می داند و ما همواره آماده خدمت و همکاری در همه ی زمینه ها هستیم.

دکتر سعید خال سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام راحل (ره) نیز با تبریک هفته ی نیروی انتظامی به سردار رحیمی و همکارانشان آمادگی خود را جهت همکاری دوجانبه اعلام و ابراز امیدواری کرد در دوره ی جدید مدیریت بهشت زهرا(س) همواره شاهد گسترش همکاری های دوجانبه باشیم.


 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید