| 05/26/2018 - شنبه 5 خرداد 1397
Menu

خبر

جلسه شورای مدیران مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا(س) با حضور دکتر سعید خال برگزار شد تاکید بر تکریم شهروندان و خدمات رسانی به مراجعین
Created by ravabet1 on 15/10/2017 09:22:56 ق.ظ


جلسه شورای مدیران مجتمع عروجیان سازمان  بهشت زهرا(سلام الله علیها) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) در محل دفتر مدیر عامل  برگزار شد.


جلسه شورای مدیران مجتمع عروجیان  سازمان بهشت زهرا(س) با حضور دکتر سعید خال برگزار شد

تاکید بر تکریم شهروندان و خدمات رسانی به مراجعین

جلسه شورای مدیران مجتمع عروجیان سازمان  بهشت زهرا(سلام الله علیها) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) در محل دفتر مدیر عامل  برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) در این جلسه دکتر سعید خال سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام راحل ضمن بیان تاریخچه ی مختصر از تاسیس و شکل گیری آرامستان بهشت زهرا(س) و اهمیت آن برای شهروندان گفت : بنده افتخار میکنم و باعث سربلندی و خرسندی من است که مسئولیت این مکان مقدس به ویژه تطهیرکنندگان را دارم و به تطهیرکنندگی افتخار می کنم.

    دکتر سعید خال سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام راحل با اشاره به مقدس بودن خدمت کردن به مردم به ویژه ی خدمات رسانی در امور کفن و دفن و کاستن از درد و آلام شهروندان تصریح کرد: ما باید قدر این چند روزی را که خدا به ما عنایت کرده و به ما فرصت خدمت گذاری داده است را بدانیم و با تمام توان به شهروندان خدمت کنیم.

    سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام راحل از مدیران و پرسنل مجتمع عروجیان خواست تا با جدیت و تلاش هر چه بیشتر در دوره ی جدید مدیریت بهشت زهرا(س) به فعالیت ، کار و تلاش در جهت خدمت کردن به شهروندان و مراجعین بکوشند.


 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید