| 05/26/2018 - شنبه 5 خرداد 1397
Menu

خبر

در سازمان بهشت زهرا(س)برگزار شد: جلسه ی هماهنگی همایش سه سالگان حسینی(ع)
Created by ravabet1 on 16/10/2017 09:42:57 ق.ظ

  جلسه ی هماهنگی همایش بین المللی سه سالگان حسینی(علیه السلام) در دفتر سرپرست سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) با حضور اکثریت اعضاء  برگزار شد.


در سازمان بهشت زهرا(س)برگزار شد:

جلسه ی هماهنگی همایش سه سالگان حسینی(ع)  جلسه ی هماهنگی همایش بین المللی سه سالگان حسینی(علیه السلام) در دفتر سرپرست سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) با حضور اکثریت اعضاء  برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیه) همایش سه سالگان حسینی همزمان با سراسر کشور و به یاد شهادت مظلومانه حضرت رقیه(سلام الله علیه)، دختر سه ساله‌ی اباعبدالله الحسین (علیه السلام)، صبح روز سوم آبان ماه مصادف با پنجم ماه صفر به همت سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) ، آستان مقدس حضرت امام خمینی(رحمت الله علیه) و هیئت رزمندگان اسلام در حرم مطهر امام راحل(رحمت الله علیه) برگزار می شود.

   سردار فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) و حرم مطهر حضرت امام راحل به جهت پشتیبانی و حمایت از اینگونه برنامه های مذهبی و فرهنگی گفت : به حمدالله وقتی ارگان های انقلابی و فرهنگی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در اینگونه برنامه ها پای کار می آیند و وارد صحنه می شوند برنامه به صورت بسیجی و انقلابی انجام می شود و به سرانجام می رسد.

   سردار فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشورتصریح کرد : برای ما محتوای برنامه ها و کیفیت آن بسیار اهمیت دارد و به فضل پروردگار به دنبال اجرای برنامه ای پر مخاطب و پر محتوا هستیم تا بتوانیم نسل های آینده را نسلی انقلابی و فرهنگی تربیت کنیم.

  دکترسعید خال سرپرست سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) و شهردار حرم مطهر حضرت امام راحل ضمن خوش آمد گویی به اعضاء جلسه برگزاری چنین برنامه های فرهنگی و اعتقادی را که باعث رشد و شکوفایی و ترویج فرهنگ عاشورا در بین نسل های آینده دانست و تصریح کرد: سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) با تمام استعداد به دنبال برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم سه ساله های حسینی (علیه السلام) است و از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نمی کند.

  گفتنی است حضرت رقیه(سلام الله علیه) دختر سه ساله‌ی امام حسین (علیه السلام)، پس از تحمل مصیبت‌های واقعه کربلا و اسارت، در پنجم ماه صفر سال 61 هجری قمری در شام (دمشق کنونی) به شهادت رسید و این همایش در دو سال‌ اخیر با هدف اشاعه‌ی فرهنگ عفاف و حجاب و الگوبرداری از حضرت رقیه(سلام الله علیه) و به ویژه جهت پایبندی دختران خردسال به حجاب برگزار می شود.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید