| 05/26/2018 - شنبه 5 خرداد 1397
Menu

خبر

دیدار سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) با پرسنل به مناسبت هفته ی بسیج / سعید خال :بسیج تفکری پویا برای خدمت به خلق است
Created by ravabet1 on 29/11/2017 10:31:41 ق.ظ


بزرگداشت هفته بسیج با حضور سیعد خال سرپرست سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) و شهردار حرم مطهر امام راحل(رحمت الله عیله) در جمع بسیجیان و پرسنل سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) برگزار شد.


دیدار سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) با پرسنل به مناسبت هفته ی بسیج /

سعید خال :بسیج تفکری پویا برای خدمت به خلق است

 

   بزرگداشت هفته بسیج با حضور سیعد خال سرپرست سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) و شهردار حرم مطهر امام راحل(رحمت الله عیله) در جمع بسیجیان و پرسنل سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) مراسم بزرگداشت هفته بسیج در روز سه شنبه هفتم آذر ماه با حضور بسیجیان و پرسنل سازمان در حسینیه عطر یاس  به همت بسیج سازمان بهشت زهرا(س) برگزار گردید.

سعید خال در این مراسم ضمن گرامیداشت ایام آغاز ولایت امام زمان (عج) و تبریک ماه ربیع الاول و سرور اهل بیت ، هفته بسیج را به بسیجیان سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) تبریک گفت.

 وی در ادامه افزودند بسیج بیشتر از آنکه یک نام باشد ، یک تفکر و یک اندیشه است . بسیج شجره طیبه است . ایشان ضمن اشاره به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه بسیج مدرسه عشق است افزود : عشق واقعی در حقیقت برخلاف آنچه همگان تصور دارند به معنای از دست دادن است . عشق یک جریان مستمر است .  عشق انسان را پاینده می کند . بسیجی هم عاشق است . در بسیج عمل کردن بیشتر از سخن گفتن معنا دارد .

  سعید خال سرپرست سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) و شهردار حرم مطهر حضرت امام راحل با تاکید بر تفکر و بصیرت بسیجی گفت : فعالیت امروز شما همکاران بنده در این سازمان مقدس ، مصداق بازر فعالیت های بسیجی گونه است. خدمت به مردمی که داغدارند و نیاز به همدلی دارند. این همدلی و دلسوزی از مصادیق تفکرات بسیج است. وی تصریح کرد: از نظر من تمام پرسنل بهشت زهرا(سلام الله علیها) بسیجی هستند. بسیجی غیر از این نیست که در خدمت خلق باشد. اینکه همکاران بنده به فکر منافع عمومی و هم میهنان خود هستند و در مواقع بحرانی مثل حادثه اخیر که برای هموطنان کرمانشاهی اتفاق افتاد در عرصه ها حضور دارند ، یعنی تفکر بسیجی در گوشت و پوست آنها نهادینه شده است .صداقت ، فداکاری ، اخلاق ، دوری از ریا ، گذشت و ایثار از شاخصه های یک فرد بسیجی است که تمام این موارد در پرسنل این سازمان متبلور است.

سعید خال در قسمت دوم سخنان خود گفت : در دوره جدید مدیریت شهری ، شهردار محترم تهران جناب آقای دکتر نجفی سه رویکرد و هدف را مد نظر دارند که این سه رویکرد بایستی در تمام سازمان های تابعه نیز لحاظ شود . این سه رویکرد شامل : امید ، مشارکت و شکوفایی است .

راضی نگه داشتن مردم و ارائه خدمت مطلوب و صادقانه به آنها و جلب رضایت پرسنل از مصادیق امید است . سازمان بهشت زهرا(س) به دلیل رسالتی که دارد باید غمخوار و همدم مردم داغدار باشند . هر چه این خدمت صادقانه تر و دقیق تر صورت بگیرد میزان امید و رضایتمندی نیز افزایش خواهد یافت. مورد دوم شکوفایی است . دسترسی مردم به خدمات الکترونیک یکی از مصادیق شکوفایی است . شاخصه یک جامعه پویا ، دسترسی به فضاهای الکترونیک است . در دنیایی که اینترنت و فضای مجازی بسیار فراگیر شده است ، این فضا باید در سازمان بهشت زهرا(س) نیز نهادینه و این شکوفایی باید در همه نقاط این سازمان مشاهده شود. مورد سوم مشارکت است . بسیاری از هزینه هایی که در کشور اتفاق می افتد هیچ گونه وجاهتی ندارد و این هزینه ها به ضرر است . مشارکت یعنی مردم در اداره این سازمان سهیم باشند. ما در جایگاهی هستیم که در ایام آخر سال حدود 4 میلیون نفر مراجعه داریم . روزهای خاص مثل ایام نوروز ، ولادت ها و شهادت های اهل بیت (علیهم السلام) ما مراجعین زیادی داریم . ما باید از این سرمایه استفاده کنیم . بخشی از کار با ما باشد و بخشی از کار با مردم.

ایشان در پایان گفت : بنده از همه همکارانم انتظار دارم تا با رعایت اخلاق ، صداقت و انصاف همانند گذشته در مسیر پر افتخار خدمت گذاری به شهروندان ثابت قدم بمانند .

گفتنی است در ابتدای مراسم به مناسبت آغاز ایام ولایت و زعامت امام زمان (عج) مداحی توسط حاج مهدی قربانعلی صورت گرفت.

 

 

   

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید