| 05/26/2018 - شنبه 5 خرداد 1397
Menu

خبر

دیدار صمیمانه سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) با ائمه جماعات سازمان / سعید خال : نماز جماعت ، بارزترین نشان همبستگی و اتحاد است
Created by ravabet1 on 02/12/2017 01:38:30 ب.ظ


به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) در آستانه هفته وحدت جمعی از ائمه جماعات سازمان بهشت زهرا(س) با سعید خال سرپرست این سازمان و شهردار حرم مطهر امام خمینی (ره) دیدار کردند.


دیدار صمیمانه سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) با ائمه جماعات سازمان /

سعید خال : نماز جماعت ، بارزترین نشان همبستگی و اتحاد است 

   به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) در آستانه هفته وحدت جمعی از ائمه جماعات سازمان بهشت زهرا(س) با سعید خال سرپرست این سازمان و شهردار حرم مطهر امام خمینی (ره) دیدار کردند.

 سعید خال در این دیدار صمیمانه ضمن گرامیداشت هفته وحدت و سالروز میلاد پر خیر و برکت پیامبر گرامی اسلام (ص) گفت : همه ما باید با الگو برداری از پیامبر رحمت، گام هایی استوار در راه ایجاد وحدت و همدلی در بین مسلمین و علی الخصوص در سازمان مقدس بهشت زهرا(س) برداریم . ایشان ضمن تشکر از معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان افزودند : فعالیت های فرهنگی ، اجتماعی در دوره مدیریتی جدید برای ما دارای اولویت می باشد .

  سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) در ادامه از تلاش های ائمه جماعات تقدیر وتشکر کردند و از ایشان خواستند تا با ارائه برنامه های مطلوب ، سازنده و جذاب هر چه بیشتر در با شکوه تر برگزار شدن نماز جماعت در سازمان  بکوشند.

  وی در ادامه افزود : نماز جماعت بارزترین نشان همدلی ، همبستگی و اتحاد است که نباید از این امر مهم غافل بود . در این دیدار ، ائمه جماعات ضمن تشکر از سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) بابت نگاه ویژه به فعالیت های فرهنگی که در سطح سازمان انجام می شود، پیشنهادات و ایده های خود را برای تحول در امور فرهنگی در دوره مدیریتی جدید ابراز نمودند. در ابتدای مراسم حجت الاسلام و المسلیمن اصغری مشاور فرهنگی و مذهبی مدیر عامل ، در خصوص مسائل فرهنگی و اجتماعی پیشنهاداتی در خصوص رونق نمازهای جماعت در مساجد سازمان بهشت زهرا(س) سخنانی را ایراد نمودند.

 

 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید