| 05/26/2018 - شنبه 5 خرداد 1397
Menu

خبر

دیدار رئیس کلانتری 205 حرم مطهر امام خمینی (ره) با سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) سعید خال: در دوره ی جدید همکاری با نیروی خدوم انتظامی در بالاترین سطح تعریف می شود
Created by ravabet1 on 03/12/2017 02:25:33 ب.ظ

سرهنگ نظری رئیس کلانتری 205 حرم مطهر امام خمینی (ره) با سعید خال سرپرست سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) و شهردار حرم مطهر امام خمینی (ره) با هدف افزایش امنیت پایدار و کاهش آسیب های اجتماعی در بهشت زهرا(س) دیدار کرد.


دیدار رئیس کلانتری 205 حرم مطهر امام خمینی (ره) با سرپرست سازمان بهشت زهرا(س)

سعید خال:

در دوره ی جدید همکاری با نیروی خدوم انتظامی در بالاترین سطح تعریف می شود

 

  سرهنگ نظری رئیس کلانتری 205 حرم مطهر امام خمینی (ره) با سعید خال سرپرست سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) و شهردار حرم مطهر امام خمینی (ره) با هدف افزایش امنیت پایدار و کاهش آسیب های اجتماعی در بهشت زهرا(س) دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) سرهنگ نظری در این دیدار صمیمانه ضمن تبریک ایام ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) و همچنین انتصاب شایسته سعید خال به سرپرستی سازمان بهشت زهرا(س) گفت : افزایش همکاری ها بین سازمان بهشت زهرا(س) و کلانتری حرم مطهر امام خمینی (ره) باعث ایجاد اطمینان خاطر و همچنین امنیت روانی برای شهروندان خواهد شد.

   ایشان ضمن تأکید به اهمیت جایگاه سازمان بهشت زهرا(س) در خدمت رسانی به شهروندان گفت:  کسانی که به این سازمان مراجعه می کنند ، افرادی داغدار هستند و افراد سودجو از این فرصت سوء استفاده کرده و باعث بروز ناهنجاری هایی در سطح این مکان مقدس می شوند که این ناهنجاری ها در نهایت باعث اختلال در امنیت روانی شهروندان می گردد.

 وی در ادامه به بیان برخی اقدامات صورت گرفته توسط کلانتری حرم مطهر امام خمینی (ره) در راستای افزایش امنیت مراجعین به بهشت زهرا(س) پرداختند و افزودند : افزایش گشت های موتوری و خودرو در ایام هفته و دو برابر نمودن این گشت ها در روزهای پنج شنبه و جمعه یکی از این اقدامات می باشد .

  سرهنگ نظری در ادامه گفت : برای دستیابی به امنیت در بهشت زهرا(س) افزایش همکاری ها بین کلانتری حرم و سازمان بهشت زهرا(س) از ضروریات بوده و ما در این راه از نظرات و راهکارهای سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) کمال بهره مندی را خواهیم برد.

  سعید خال سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام راحل(ره)در این دیدار ضمن خوش آمد گویی به رئیس کلانتری حرم مطهر امام خمینی (ره) از زحمات شبانه روزی این عزیزان تقدیر و تشکر کرد و بر ادامه همکاری دو جانبه تاکید کرد.

سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام راحل(ره) امنیت را مقوله ای چند وجهی عنوان کرد و گفت: همه ی دستگاه ها و مراجع لازم است با توجه به اختیارات و امکانات خود به وظایف ذاتی خود عمل کنند و به شهروندان خدمات مناسب ارائه کنند.

وی افزود مقوله ی امنیت برای مدیریت سازمان بهشت زهرا(س) از حیث حضور مردم و شهروندان در این مکان مقدس بسیار مهم است و ما با تمام توان به دنبال تحقق آن هستیم و در این راستا با همه ی نهادها ی مسئول به ویژه برادران نیروی انتظامی صمیمانه همکاری می کنیم.

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید