| 05/26/2018 - شنبه 5 خرداد 1397
Menu

خبر

در روز ملی ثبت احوال صورت گرفت: دیدار پرسنل اداره ثبت احوال بهشت زهرا(س) با سعید خال سرپرست سازمان بهشت زهرا(س): امید و شکوفایی در بستر رضایتمندی شهروندان شکل می گیرد
Created by ravabet1 on 24/12/2017 03:11:10 ب.ظ


سعید خال گفت : اگر ما با زبان تکریم با شهروندان سخن بگوییم و کارمان را منظم و بدون منت انجام دهیم بستر را برای امید به آینده و شکوفایی شهرمان آماده کرده ایم. امید و شکوفایی که از شعارهای اصلی شهردار محترم تهران است ، در بستر رضایتمندی شهروندان شکل می گیرد.در روز ملی ثبت احوال صورت گرفت:

دیدار پرسنل اداره ثبت احوال بهشت زهرا(س) با سعید خال

سرپرست سازمان بهشت زهرا(س):

امید و شکوفایی در بستر رضایتمندی شهروندان شکل می گیرد

 

 

سعید خال گفت : اگر ما با زبان تکریم با شهروندان سخن بگوییم و کارمان را منظم و بدون منت انجام دهیم بستر را برای امید به آینده و شکوفایی شهرمان آماده کرده ایم. امید و شکوفایی که از شعارهای اصلی شهردار محترم تهران است ، در بستر رضایتمندی شهروندان شکل می گیرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) همزمان با سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال رئیس و پرسنل اداره ثبت احوال مستقر در سازمان بهشت زهرا(س) با سعید خال سرپرست این سازمان دیدار و گفت و گو کردند.

 سعید خال سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) با تبریک روز ملی ثبت احوال گفت: سازمان ثبت احوال کشور در سوم دی ماه 1297 و این روز به صورت مشترک همواره در بهشت زهرا(س) روز عزیز و مبارکی است که نشان از قرابت و نزدیکی بهشت زهرا(س) و ثبت احوال به عنوان دو دستگاه خدمت رسان به شهروندان هستند.

  سعید خال با بیان اینکه از محوری‌ترین و اساسی ترین وظایف ثبت احوال، ثبت رویدادهای ولادت، وفات، ازدواج، طلاق و مهاجرت است تصریح کرد: صدور اسناد هویتی و ارتقای آن و تولید و انتشار آمارهای جمعیتی برای نظام برنامه‌ریزی کشور نیز از دیگر وظایف این سازمان است که در این میان ثبت آمارهای فوت در سامانه ثبت احوال میتواند بسیار با اهمیت باشد.

وی افزود: سازمان بهشت زهرا(س) و سازمان ثبت احوال با بهره‌گیری از ظرفیت های مشترک سالیان سال است که در کنار هم در این مکان مقدس به مردم خدمت رسانی میکنند.

سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) تکریم ارباب رجوع، سخن گفتن با احترام و گره گشایی از شهروندان و مراجعین داغدار را از ویژگی های کار و فعالیت در بهشت زهرا(س) دانست و تصریح کرد: شعارهای دکتر نجفی شهردار محترم تهران می تواند آینده ای روشن را برای شهر و شهروندان رقم بزند به شرط اینکه همه ی ما بتوانیم بستر مناسب را فراهم کنیم.

  در ابتدای این دیدار حسن اصلانی رئیس اداره ثبت احوال مستقر در بهشت زهرا(س) ضمن ارائه ی گزارشی از روند کار این اداره و پاسخگویی به شهروندان از همکاری و مساعدت های مدیریت سازمان بهشت زهرا(س) صمیمانه تقدیر کرد.


 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید