| 05/26/2018 - شنبه 5 خرداد 1397
Menu

خبر

با هدف پیگیری از آسیب های اجتماعی برگزار شد: نشست مشترک سازمان های بهشت زهرا(س) و خدمات اجتماعی شهرداری تهران
Created by ravabet1 on 06/01/2018 01:11:42 ب.ظ


  با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی در شهرداری حرم مطهر امام خمینی (ره) و نواحی سه گانه بهشت زهرا(س) به ویژه قطعات جاری ، نشستی با حضور مدیران سازمان های بهشت زهرا(س) و خدمات اجتماعی شهرداری تهران برگزار گردید.  


با هدف پیگیری از آسیب های اجتماعی برگزار شد:

نشست مشترک سازمان های بهشت زهرا(س) و خدمات اجتماعی شهرداری تهران

  با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی در شهرداری حرم مطهر امام خمینی (ره) و نواحی سه گانه بهشت زهرا(س) به ویژه قطعات جاری ، نشستی با حضور مدیران سازمان های بهشت زهرا(س) و خدمات اجتماعی شهرداری تهران برگزار گردید.  

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا (س) در این دیدار دکتر سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر امام راحل ضمن خوش آمد گویی به مسئولین و معاونین سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با تاکید بر اهمیت پیشگیری از آسیب های اجتماعی درسطح شهر و علی الخصوص سطح سازمان بهشت زهرا(س) گفت : شهروندانی که به این سازمان مراجعه می کنند افرادی متألم و داغدیده هستند و ما نباید اجازه دهیم تا عده ای سودجو و فرصت طلب باعث آزردگی خاطر این عزیزان شود.

سیعد خال ضمن اشاره به اهداف مهم شهردار محترم تهران مبنی بر ایجاد امید در بین شهروندان تصریح کرد : ما برای نیل به این هدف مهم باید راهکارهایی مفید و موثر را برنامه ریزی کنیم . راهکارهایی که بتوان  با آن بدون شتابزدگی قدم هایی موثر در این مسیر برداشت. مشارکت عمومی شهروندان در این مسیر ازاهمیت والایی برخوردار است و همچنین نباید از آموزش های لازم در این زمینه غافل بود.

در این دیدار واحدهای ذیربط اعم از مدیریت حراست ، مدیریت بازرسی ، دژبان مستقر در سازمان و نیروی انتظامی در خصوص آسیب های موجود در سطح سازمان بهشت زهرا(س) و حرم مطهر امام خمینی (ره) گزارشاتی را ارائه نمودند.

در ادامه معاون سازمان خدمات اجتماعی ضمن تأیید موارد طرح شده ، از برنامه های این سازمان برای کاهش چشمگیر آسیب های اجتماعی سخن گفت و اظهار داشت : برای موفقیت در این مسیر نیاز به همیاری و همکاری سازمان بهشت زهرا(س) داریم و از پیشنهادات مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س)  کمال استفاده را خواهیم برد. 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید