| 05/26/2018 - شنبه 5 خرداد 1397
Menu

خبر

با حضور مدیرعامل و نمایندگان تیم های فوتسال صورت گرفت: قرعه كشى مسابقات فوتسال و واليبال کارکنان بهشت زهرا(س)در دفتر مدیر عامل
Created by ravabet1 on 06/01/2018 01:36:47 ب.ظ


  قرعه كشى مسابقات فوتسال و واليبال کارکنان بهشت زهرا(س) در زمستان 1396 در دفتر مدیر عامل با حضور نمایندگان تیم های ورزشی و پیشکسوتان برگزار و برنامه مسابقات به نماینده تیم ها اعلام شد.


با حضور مدیرعامل و نمایندگان تیم های فوتسال صورت گرفت:

قرعه كشى مسابقات فوتسال و واليبال کارکنان بهشت زهرا(س)در دفتر مدیر عامل

 

  قرعه كشى مسابقات فوتسال و واليبال کارکنان بهشت زهرا(س) در زمستان 1396 در دفتر مدیر عامل با حضور نمایندگان تیم های ورزشی و پیشکسوتان برگزار و برنامه مسابقات به نماینده تیم ها اعلام شد.

  به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) اداره ورزش معاونت امور فرهنگی و اجتماعی سازمان بهشت زهرا(س)در دفتر مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) از ساعت 11 روز پنج شنبه چهاردهم دی ماه 1396 ميزبان برگزارى قرعه كشى رقابت هاى زمستانی پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام راحل در رشته های والیبال و فوتسال بود.

  در اين جلسه دکتر سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س)و شهردار حرم مطهر حضرت امام راحل(ره) با تشریح اهمیت پرداختن به امر ورزش و تندرستی برای پرسنل سازمان گفت: پرداختن به ورزش و شرکت در مسابقات ورزشی فقط و فقط رقابت و مبارزه برای پیروزی نیست بلکه یک تمرین برای با هم بودن و با هم کارکردن برای رسیدن به هدف مشترک است.

 دکتر سعید خال در ادامه تصریح کرد: ورزش برای تندرستی و سلامت انجام می شود و انسان های سالم به آینده امید دارند و با مشارکت خود کارهای بزرگ و ماندنی انجام می دهند.

  مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) توسعه ورزش همگانی و جدی گرفتن مسابقات ورزشی در بین پرسنل سازمان را به مدیران ورزش سازمان و پرسنل سازمان به ویژه جوانان توصیه کرد و گفت: پرسنل بهشت زهرا(س) خدمتگزاران بی منت به شهروندان تهرانی و مراجعین داغدار هستند و بدون لحظه ای تعطیلی و در روزهای سخت در کنار مردم عزیز به خدمات رسانی مشغولند و این فعالیت شبانه روزی بدنی سالم، نیرومند و با روحیه می خواهد که آن هم با فعالیت و ورزش میسر است.

شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) بر پرورش روح و جشم به صورت همزمان تاکید کرد و افزود: پرسنل شریف سازمان بهشت زهرا(س) به واسطه ی کار شرافتمندانه و خداپسندانه ای که انجام می دهند روح خود را نیز پرورش داده و به لحاظ معنوی هم رشد می کنند ودر کنار آن با ترویج ورزش و توسعه فرهنگ تلاش و کوشش می توانیم سازمان موفق تری داشته باشیم.

 در پایان این نشست و پس از ارائه ی گزارشی از وضعیت ورزشی و مسابقات درون سازمانی و برون سازمانی که توسط مسئول ورزش سازمان ارائه شد،  قرعه كشى مسابقات فوتسال و واليبال کارکنان بهشت زهرا(س) در زمستان 1396 توسط  مدیر عامل سازمان با حضور نمایندگان تیم های ورزشی و پیشکسوتان برگزار و برنامه مسابقات به نماینده تیم ها اعلام شد.

 

 


 

 


 


 


print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید