| 05/26/2018 - شنبه 5 خرداد 1397
Menu

خبر

در سازمان بهشت زهرا(س) برگزار شد: دومین جلسه مدیران روابط عمومی و امور بین الملل حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری تهران
Created by ravabet1 on 09/01/2018 04:01:08 ب.ظ

  دومین جلسه ی مدیران روابط عمومی و امور بین الملل حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با حضور دکتر سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام خمینی (ره) در پژوهشکده و کتابخانه تخصصی بهشت زهرا(س)برگزار شد.


در سازمان بهشت زهرا(س) برگزار شد:

دومین جلسه مدیران روابط عمومی و امور بین الملل حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری تهران

 

  دومین جلسه ی مدیران روابط عمومی و امور بین الملل حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با حضور دکتر سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام خمینی (ره) در پژوهشکده و کتابخانه تخصصی بهشت زهرا(س)برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا (س) صبح روز دوشنبه 18 دی ماه نشست مدیران روابط عمومی وامور بین الملل حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با دستور جلسه ی مشخص و به میزبانی سازمان بهشت زهرا(س) با دکتر سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) برگزار شد.

   دکتر سعید خال با حضور در جمع صمیمی مدیران روابط عمومی و امور بین الملل حوزه خدمات شهری به اهمیت کار و فعالیت در روابط عمومی و حوزه ی ارتباطات اشاره کرد و گفت: انجام فعالیت در حوزه خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران تحت هیچ شرایطی تعطیل بردار نیست و این فعالیت ها بصورت مستمر ادامه دارد . بعنوان مثال فعالیت های یک آتش نشان، یک تطهیر کننده و دیگر مشاغل خدماتی در سازمان های پسماند، میادین میوه و تره بار و ... هیچ وقت تعطیلی ندارد و آن مرجعی که باید این خدمات شبانه روزی را به اطلاع مردم برساند روابط عمومی ها هستند . به همین خاطر مدیران روابط عمومی و فرهنگی مسئولیت سنگینی بر دوش دارند .

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) تصریح کرد: من افتخار میکنم که درحوزه ی ارتباطات، فرهنگی و اجتماعی کار و فعالیت کردم و سالهای زیادی از خدمتم و فعالیتم در کنار شما و از جنس شما بوده ام.

 درادامه این دیدار خانم ابراهیمی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران ضمن تبریک به آقای دکتر خال به مناسبت انتصاب شایسته ایشان و اشاره به سوابق مدیریتی و فرهنگی ایشان در حوزه مدیریت شهری، بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام راحل به ویژه در حوزه ی ارتباطات و روابط عمومی گفت: انتصاب آقای دکتر خال از خانواده روابط عمومی و ارتباطات باعث دلگرمی و خرسندی همکاران ما بود که با تلاش شبانه روزی و بر اساس شایستگی ایشان توانستند مسئولیت سازمان مهم و اثرگذار بهشت زهرا(س) را بر عهده بگیرند.

   درادامه دومین جلسه ی مدیران روابط عمومی و امور بین الملل حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران وارد دستور جلسه شد و در خصوص برگزاری مراسم باشکوه سالروز شهادت شهدای عزیز و گرانقدر پلاسکو و همچنین چگونگی ارسال اخبار و گزارشات سازمان ها و شرکت ها به حوزه بحث و بررسی صورت گرفت.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید