| 05/26/2018 - شنبه 5 خرداد 1397
Menu

خبر

دیدار معاون فرهنگی و رئیس دفتر تولیت آستان حضرت امام (ره) با شهردار حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
Created by ravabet1 on 09/01/2018 04:14:40 ب.ظ

  حجت الاسلام و المسلمین جوادی معاون فرهنگی و رئیس دفتر تولیت آستان حضرت امام خمینی (ره)با دکتر سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) دیدار و گفتگو کرد.


دیدار معاون فرهنگی و رئیس دفتر تولیت آستان حضرت امام (ره)

با شهردار حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران

 

  حجت الاسلام و المسلمین جوادی معاون فرهنگی و رئیس دفتر تولیت آستان حضرت امام خمینی (ره)با دکتر سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) در این دیدار دکتر سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردارحرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) گفت : ما هر چه داریم  از نفس گرم امام ، حرکت امام و اندیشه ی امام راحل عظیم الشأن داریم و هر چه برای احیاء راه و اندیشه ی این بزرگ مرد تاریخ قدم برداریم ، به واقع برای احیاء اسلام و انسانیت گام برداشته ایم.

  شهردار حرم مطهر حضرت امام راحل تصریح کرد : هدف ما در دوره ی جدید مدیریت شهری خدمات رسانی بی وقفه به حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در جهت رفاه حال و آسایش زائران خمینی کبیر خواهد بود.

 دکتر خال با تاکید بر افزایش همکاری های دوجانبه و بالابردن هماهنگی ها در برگزاری مراسم ها و اقدامات فرهنگی در حرم مطهر حضرت امام راحل اشاره کرد و افزود: شهرداری حرم مطهر حضرت امام راحل و سازمان بهشت زهرا(س) با همه  استعداد و توان در خدمت اهداف بلند یادگار گرانقدر حضرت امام حضرت آیت الله حاج حسن خمینی تولیت آستان مقدس حضرت امام خمینی(ره) می باشد.

    در ادامه حجت الاسلام و المسلمین جوادی معاون فرهنگی و رئیس دفتر تولیت آستان حضرت امام خمینی (ره) ضمن تقدیر و تشکر از سازمان بهشت زهرا(س) وشهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) به جهت همکاری ها و هماهنگی های صورت گرفته در بالاترین سطح، انتصاب دکتر سعید خال  به عنوان مدیر عامل سازمان و شهردار حرم مطهر حضرت امام راحل را تبریک گفت و افزود: سابقه ی درخشان فرهنگی ، تجربه ی خوب مدیریتی و اجرایی در بهشت زهرا(س) و شخصیت فرهنگی سعید خال نشان می دهد که با توکل و امید به خداوند متعال آینده ی درخشانی برای مجموعه بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر با مدیریت ایشان رقم خواهد خورد.

حجت الاسلام و المسلمین جوادی هماهنگی در بالاترین سطح را در امورات اجرایی بسیار مهم و کلیدی دانست و گفت : هر دو مجموعه ی بهشت زهرا(س) و حرم مطهر حضرت امام راحل در کنار هم هستند و خواهند بود و عطر و نفس قدسی شهدا و حضرت امام خمینی (ره) بر این مکان مقدس جاری و ساری می باشد و این عزیزان زنده اند و ناظر بر اعمال و رفتار ما می باشند.


 

 

 

 

 

 

 

 

 print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید