| 05/26/2018 - شنبه 5 خرداد 1397
Menu

خبر

در دیدار مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با امام جمعه باقرشهر مطرح شد / حجت الاسلام والمسلمین سید احمد موسوی : بهشت زهرا(س) می تواند نقطه اتکاء فرهنگی جنوب تهران باشد
Created by ravabet1 on 15/01/2018 09:31:02 ق.ظ


 حجت الاسلام والمسلمین سید احمد موسوی در دیدار با سعید خال بر افزایش همکاری های فرهنگی فیمابین سازمان بهشت زهرا(س) با مسئولین محلی و ارگان های انقلابی منطقه تأکید شد.


در دیدار مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با امام جمعه باقرشهر مطرح شد /

 حجت الاسلام والمسلمین سید احمد موسوی : بهشت زهرا(س) می تواند نقطه اتکاء فرهنگی جنوب تهران باشد

 حجت الاسلام والمسلمین سید احمد موسوی در دیدار با سعید خال بر افزایش همکاری های فرهنگی فیمابین سازمان بهشت زهرا(س) با مسئولین محلی و ارگان های انقلابی منطقه تأکید شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت­زهرا(س) امام جمعه و نماینده ولی فقیه در باقر شهر در این دیدار ضمن تبریک انتصاب شایسته سعید خال ، از بهشت زهرا(س) بعنوان یک قطب فرهنگی در منطقه یاد کرد و گفت : بهشت زهرا(س) می تواند نقطه اتکاء فرهنگی جنوب تهران باشد.

ایشان در ادامه افزود : افزایش تعاملات بین باقر شهر و بهشت زهرا(س) و حرم مطهر امام خمینی (ره) می تواند در امور مختلف فرهنگی و اجتماعی راهگشا باشد.

امام جمعه باقر شهر تصریح کرد: کار در بهشت زهرا(س) بسیار مقدس است و این سازمان از ظرفیت بالایی در امور خدماتی و فرهنگی برخوردار است . وجود یک مدیر با سابقه ی فرهنگی در رأس امور این سازمان می تواند فضایی متفاوت ایجاد کند.

در ابتدای این دیدار سعید خال در خصوص انجام برخی از فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و زیر ساختی وهمچنین تصمیم جدی مدیریت جدید بهشت زهرا(س) در تعمیق روابط فرهنگی با مسئولین محلی توضیحاتی ارائه کرد.

وی در ادامه گزارشی در خصوص فعالیت های بهشت زهرا(س) در دوره ی مدیریت جدید ارائه نمودند. ایشان در تأکید به موضوع افزایش تعاملات بین مسئولین محلی باقر شهر و سازمان بهشت زهرا (س) و شهرداری حرم مطهر امام راحل افزود : نگاه ما در دوره مدیریت جدید نگاه مشارکتی است . تلاش ما برای افزایش امید در بین شهروندان با رویکرد کار و تلاش بیشتر است . لازم است با افزایش مشارکت در بین شهروندان ، امید را در دل ها زنده نگه داریم و از این راه است که ما می توانیم به شکوفایی برسیم.

شهردار حرم مطهر امام خمینی (ره) در خاتمه گفت : ما آمادگی کامل برای افزاش تعاملات و همکاری ها را داریم و ازاین موضوع نیز استقبال می کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید