| 05/26/2018 - شنبه 5 خرداد 1397
Menu

خبر

در ایام مبارک دهه فجر در بهشت زهرا(س) و حرم مطهر امام خمینی (ره) انجام شد/ آموزه بزرگ امام (ره) خدمت بدون منت به مردم است/ تحت تأثير بي انصافي ها قرار نمي گيريم
Created by ravabet1 on 03/02/2018 12:21:23 ب.ظ


در ایام مبارک دهه فجر شهردار تهران و جمعی از معاونین و مدیران شهرداری با حضور در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با آرمان های ایشان تجدید میثاق کردند.


در ایام مبارک دهه فجر در بهشت زهرا(س) و حرم مطهر امام خمینی (ره) انجام شد/

آموزه بزرگ امام (ره) خدمت بدون منت به مردم است/ تحت تأثير بي انصافي ها قرار نمي گيريم

در ایام مبارک دهه فجر شهردار تهران و جمعی از معاونین و مدیران شهرداری با حضور در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با آرمان های ایشان تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) صبح امروز شنبه مورخ 14/11/1396 دکتر محمدعلی نجفی با جمعی از معاونین و مدیران شهرداری تهران در مرقد مطهر امام خمینی (ره) و گلزار شهدا با آرمان های امام و شهدا تجدید میثاق کردند.

شهردار تهران با بيان اينکه وقتي صحبت از انقلاب اسلامي و فجر انقلاب مي شود بيش از هر چيز ياد و نام امام خميني(ره) آن بزرگ مرد تاريخ انقلاب به ذهن ها متبادر مي شود، گفت: شخصيتي که معمار و بنيان گذار نظام اسلامي بودند و نام و ياد ايشان براي هميشه در دل تاريخ ايران ماندگار است.

محمدعلي نجفي ضمن گرامي داشت چهلمين فجر انقلاب اسلامي به ملت ايران و تبریک به اعضاي بيت جليل القدر حضرت امام خميني(ره)  تصريح کرد: وقتي صحبت از انقلاب اسلامي و فجر انقلاب مي شود، بيش از هر چيز ياد و نام آن بزرگ مرد تاريخ انقلاب به ذهن ها متبادر مي شود؛ شخصيتي که معمار و بنيان گذار نظام اسلامي بودند و نام و ياد ايشان براي هميشه در دل تاريخ ايران ماندگار است.
وي در ادامه گفت: امام خميني با روش، منش و آموزه هايي که براي ملت ايران به ارمغان آوردند، نه تنها شالوده و ساختار سياسي کشور را متحول کردند بلکه فرهنگ، شخصيت، روحيات و خلقيات جامعه را متعالي ساختند؛ روحيه استقلال طلبي، ظلم ستيزي، عدالت خواهي، شهادت خواهي، مبارزه با فساد و ده ها و صدها سجاياي اخلاقي ديگر براساس آموزه اي امام راحل(ره) در ذهن، روح و قلب مردم ماندگار شده است و از اين رو ياد و خاطره آن بزرگ مرد را گرامي مي داريم.
شهردار تهران در ادامه با اشاره به تاکيدات حضرت امام(ره) براي حمايت از اقشار ضعيف جامعه ابراز کرد: در ميان آموزه هاي حضرت امام(ره) يکي از مواردي که بيشتر با وظايف شهرداري عجين بوده و امروز نيز شهرداري براي تحقق عيني آن تلاش مي کند، خدمات بدون منت به مردم عزيز و به خصوص مستضعفان و اقشار ضعيف جامعه است؛ امام خميني(ره) اصرار داشتند که همه مسئولان در اين جهت تلاش کنند و امروز هم کارکنان خدوم شهرداري افتخار دارند که همه سعي و تلاش خود را براي تحقق اين آموزه و هدف حضرت امام (ره) به کار مي گيرند.
وي يادآور شد: گرچه ممکن است در مواردي با بي انصافي هايي براي بزرگ کردن برخي مشکلات، ناديده گرفتن برخي خدمات در جامعه و همچنين دامن زدن به مطالباتي که خود دامن زنندگان مي دانند که باتوجه به مجموعه امکانات کشور قابل تحقق نيست، روبرو شويم، اما همکاران من تحت تاثير اين بي انصافي ها قرار نمي گيرند و به ادامه خدمت بدون منت به مردم تهران افتخار مي کنند.
وي ابزار اميدواري کرد که با توفيق الهي مجموعه شهرداري تهران بتواند تحت رهنمودهاي مقام معظم رهبري مدظله العالي به وظايف و ماموريت هايي که به دوش آنها گذاشته شده است، به نحو احسن عمل کنند.
شهردار تهران در پايان ضمن تشکر از يادگار حضرت امام(ره) براي حضور در جمع مديران و کارکنان شهرداري تاکيد کرد: کارکنان شهرداري تهران در هر مکان و موقعيتي محل کار خود را مکان خدمت تلقي مي کنند.

 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید