| 05/26/2018 - شنبه 5 خرداد 1397
Menu

خبر

در دفترمدیر عامل بهشت زهرا(س) انجام شد: محمود فرامرزی بعنوان مدیر حراست سازمان بهشت زهرا(س) معارفه و سعید نجفی تکریم شد
Created by ravabet1 on 04/02/2018 03:48:44 ب.ظ


   طی مراسمی در دفتر مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س)و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) محمود فرامرزی به عنوان مدیرجدید حراست این سازمان معرفی و سعید نجفی تکریم شد.


 در دفترمدیر عامل بهشت زهرا(س) انجام شد:

محمود فرامرزی بعنوان مدیر حراست سازمان بهشت زهرا(س) معارفه و سعید نجفی تکریم شد

 

   طی مراسمی در دفتر مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س)و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) محمود فرامرزی به عنوان مدیرجدید حراست این سازمان معرفی و سعید نجفی تکریم شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) پیش از ظهر امروز یکشنبه 15بهمن96 در مراسمی  با حضور مدیر حراست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران و معاونین و مدیران  سازمان بهشت زهرا(س)، محمود فرامرزی طی حکمی بعنوان مدیر حراست سازمان بهشت زهرا(س) منصوب و از زحمات سعید نجفی تقدیر بعمل آمد.

سعید خال مدیر عامل بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام خمینی (ره) در این مراسم ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا(س) از زحمات سعید نجفی  در زمان تصدی این سمت تقدیر کرد و برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی نمود .

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) در ادامه پس از معارفه محمود فرامرزی با بیان اهمیت جایگاه بهشت زهرا(س) و نحوه خدمت رسانی به شهروندان ، احساس آرامش و امنیت برای مراجعین و شهروندان را از اولویت های این سازمان دانست.

شهردار حرم مطهر امام خمینی (ره) در پایان افزود : تلاش ما در این سازمان جلب رضایت شهروندان و مراجعین داغداری است که با تألم خاطر به این سازمان آمده و از پرسنل سازمان توقع خدمت رسانی مطلوب دارند و این مهم تنها در سایه وحدت و یکپارچگی ایجاد خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید