| 05/26/2018 - شنبه 5 خرداد 1397
Menu

خبر

نشست مشترک پلیس راهور تهران بزرگ و مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) برای روزهای پایانی سال / سعید خال : کاهش بار ترافیکی و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در اولویت باشد
Created by ravabet1 on 04/02/2018 03:57:29 ب.ظ


  در جلسه ای با حضور پلیس راهور تهران بزرگ و مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) هماهنگی های لازم جهت سهولت در رفت و آمد شهروندان در روزهای پایانی سال انجام شد.


نشست مشترک پلیس راهور تهران بزرگ و مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) برای روزهای پایانی سال /

سعید خال : کاهش بار ترافیکی و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در اولویت باشد

 

  در جلسه ای با حضور پلیس راهور تهران بزرگ و مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) هماهنگی های لازم جهت سهولت در رفت و آمد شهروندان در روزهای پایانی سال انجام شد.

  به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) ظهر امروز یکشنبه 15بهمن 96 در جلسه ای در دفتر مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) هماهنگی های لازم جهت رفع موانع ترافیکی و سهولت در رفت وآمد شهورندان به بهشت زهرا(س) در روزهای پایانی سال صورت گرفت.

سعید خال در ابتدای این جلسه ضمن تشکر از زحمات پلیس راهور در ایجاد نظم و آرامش در سطوح مختلف جامعه و علی الخصوص در سطح سازمان بهشت زهرا(س) بیان داشت : سازمان بهشت زهرا(س) در ایام پایانی سال شاهد یک همایش بزرگ مردمی و خودجوش است که هزاران نفر از شهروندان با مراجعه به این مکان مقدس یاد و نام عزیزان خود را گرامی می دارند.

وی اولویت اصلی را کاهش حجم ترافیک، استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و اطلاع رسانی صحیح و به موقع عنوان کرد.

ایشان ضمن اشاره به همکاری خوب پلیس راهور تهران بزرگ و شهرداری تهران به ویژه سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) به صورت سنتی و از دیربازگفت: ما با تمام توان و امکانات آماده همراهی و همکاری با پلیس راهور تهران بزرگ به ویژه در ایام پایانی سال و برای خدمت به شهروندان خواهیم بود و همواره این همکاری برای ما اصل اساسی به شمار می رود و ما روابط بسیار برادرانه و نزدیکی با پلیس راهور داریم.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) در ادامه گفت : حضور پلیس راهور در خیابان ها و معابر آرامش و امنیت روانی برای شهروندان و رانندگان را به همراه دارد و  این موضوع واقعیتی انکار ناپذیر است و ما نیز با همکاری با پلیس به دنبال آرامش و امنیت برای شهروندان هستیم.

ایشان در پایان برخی از اقدامات صورت گرفته و در حال انجام را برای بهبود شرایط تردد در ایام آخر سال را بیان کرد.

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید