| 10/19/2018 - جمعه 27 مهر 1397
Menu

خبر

اکران ویژه "مصادره" برای تطهیرکنندگان و پرسنل سازمان بهشت زهرا(س)/ سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س): توجه به کیفیت زندگی کارکنان را وظیفه ی خود می ­­دانیم
Created by ravabet1 on 12/02/2018 04:09:08 ب.ظ


در ششمین روز از 36 جشنواره فیلم فجر با حضور مدیر عامل و شهردار حرم مطهر امام (ره) فیلم "مصادره" به کارگردانی مهران احمدی برای تطهیرکنندگان و پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) در تالار ایوان شمس به نمایش گذاشته شد.


اکران ویژه "مصادره" برای تطهیرکنندگان و پرسنل سازمان بهشت زهرا(س)/

سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) : توجه به کیفیت زندگی کارکنان را وظیفه ی خود می ­­دانیم

در ششمین روز از 36 جشنواره فیلم فجر با حضور مدیر عامل و شهردار حرم مطهر امام (ره) فیلم "مصادره" به کارگردانی مهران احمدی برای تطهیرکنندگان و پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) در تالار ایوان شمس به نمایش گذاشته شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، سه شنبه شب 17 بهمن 96در سومین شب از اکران جشنواره فیلم فجر "مصادره" نخستین ساخته "مهران احمدی" برای تطهیر کنندگان و پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) به نمایش گذاشته شد.

سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) قبل از نمایش فیلم با اشاره به اینکه این سازمان تنها سازمانی است که حتی یک دقیقه در طول سال تعطیل نیست، گفت: توجه به ارتقای کیفیت زندگی کارکنان سازمان به خصوص در ابعاد فرهنگی و اجتماعی را وظیفه خود می دانیم و در این راه برنامه ریزی خوبی مانند این گردهمایی برای خانواده های پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) صورت گرفته است.

در ادامه حجت الله ایوبی، قائم مقام معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در جمع کارکنان سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به رویکرد امسال مدیریت شهری در اکران ویژه فیلم های جشنواره برای خادمین شهر اظهارداشت: با آنکه تجربه چهار جشنواره فیلم فجر را دارم، اما اکران ویژه امسال برای خادمین شهر خستگی این سال ها را از تنم درآورد.

وی تاکید کرد: خادمین شهر، عزیزان زحمت کشی هستند که در زندگی شهروندان تاثیر بسزایی دارند اما کمتر مورد توجه قرار می گیرند و جشنواره فیلم فجر فرصتی برای توجه به این عزیزان بود.

و در ادامه مراسم قرعه کشی انجام و جوایز نفیسی به برندگان اهدا شد و پس از پایان نمایش فیلم از حاضرین در مراسم پذیرایی و از حضورشان تقدیر به عمل آمد.


 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید