| 05/26/2018 - شنبه 5 خرداد 1397
Menu

خبر

با هدف استفاده از تجربیات فرهنگی و اجتماعی سازمان بهشت زهرا(س) صورت گرفت: دیدار مدیر عامل سازمان باغ رضوان اصفهان با سعید خال
Created by ravabet1 on 14/02/2018 04:26:20 ب.ظ


سیدرضا جعفریان مدیرعامل باغ رضوان اصفهان و اعضای همراه با سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام راحل(ره) دیدار و گفت و گو کردند.


    با هدف استفاده از تجربیات فرهنگی و اجتماعی سازمان بهشت زهرا(س) صورت گرفت:

دیدار مدیر عامل سازمان باغ رضوان اصفهان با سعید خال

 

سیدرضا جعفریان مدیرعامل باغ رضوان اصفهان و اعضای همراه با سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام راحل(ره) دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، سیدرضا جعفریان مدیر عامل سازمان باغ رضوان اصفهان با حضور در دفتر مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با هدف استفاده از تجربیات فرهنگی و اجتماعی آرامستان بهشت زهرا(س) دیدار و در خصوص همکاری های دوجانبه و استفاده از تجربیات طرفین گفت و گو کردند.

در ابتدای این دیدار سعید خال تاریخچه ی مختصری از شکل گیری آرامستان بهشت زهرا(س) ارائه کرد و گفت: بهشت زهرا(س) در واقع زمانی تبدیل به سازمان بهشت زهرا(س) و کعبه آمال مومنین و شهروندان تهرانی شد که ابدان مبارک و متبرک شهدا در این مکان مقدس آرام گرفتند.

وی در این دیدار با اشاره به ظرفیت های سازمان بهشت زهرا(س) در حوزه های مختلف به ویژه حوزه های فرهنگی و اجتماعی بر آمادگی این سازمان برای تبادل تجربیات و نقطه نظرات خود در زمینه های مشترک تاکید کرد.

 در پایان جلسه سیدرضا جعفریان مدیرعامل باغ رضوان اصفهان با تقدیر و تشکر از میزبانی سازمان بهشت زهرا(س) این دیدار را مفید و کاربردی توصیف کرد و از مدیر عامل و معاونین سازمان بهشت زهرا(س) جهت بازدید از سازمان باغ رضوان اصفهان دعوت کرد.

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید