| 10/19/2018 - جمعه 27 مهر 1397
Menu

خبر

با هدف تسهیل تردد شهروندان در روزهای پایانی سال انجام شد: نشست مشترک سرهنگ عابدی جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با سعید خال
Created by ravabet1 on 03/03/2018 10:20:50 ق.ظ


نشست مشترک سرهنگ عابدی جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام(ره) جهت هماهنگی برای روز های پایانی سال برگزار شد.


با هدف تسهیل تردد شهروندان در روزهای پایانی سال انجام شد:

نشست مشترک سرهنگ عابدی جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با سعید خال

 

نشست مشترک سرهنگ عابدی جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام(ره) جهت هماهنگی برای روز های پایانی سال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، صبح پنج شنبه 10اسفند 1396 دکتر سعید خال در این نشست مشترک گفت: همکاری مطلوب پلیس راهور تهران بزرگ و شهرداری تهران به ویژه سازمان بهشت زهرا(س) در سال های گذشته در سطح بالایی تعریف شده است و پلیس راهور برقراری نظم و روان‌سازی ترافیک پایان سال در بهشت زهرا(س) را بر عهده دارد و ما نیز پشتیبانی و تسهیل در امور را برای این عزیزان وظیفه ی خود می دانیم.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به چاپ نقشه و توزیع آن بین شهروندان افزود: با توجه به تمهیدات رفاهی و اجتماعی دیده شده و با توجه به اینکه تمام خیابان‌های اصلی و فرعی سازمان نامگذاری و مسیرها مشخص شده است، نقشه راهنمای قطعات بهشت زهرا(س) تهیه و به‌صورت تمام رنگی از طریق همکاران پلیس راهور نیروی انتظامی در مبادی ورودی شهر تهران و مسیرهای منتهی به بهشت زهرا(س) توزیع می‌شود.

در ادامه سرهنگ عابدی جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: امسال با توجه به تجارب سال های گذشته پیش بینی های لازم صورت گرفته و با همکاری که با همکارانمان در سازمان بهشت زهرا(س) داریم، انشاءالله هدفی جز رضایت مردم و روانسازی ترافیک و آرامش مردم نخواهیم داشت و این هماهنگی ها و همدلی ها در نهایت به نفع شهروندان است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با همکاری هر دو نهاد و مشارکت شهروندان امسال بتوانیم در روزهای پایانی سال روزهایی با ترافیک روان را داشته باشیم.


 

 

 

 

 

  

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید