| 05/26/2018 - شنبه 5 خرداد 1397
Menu

خبر

نشست مشترک فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و مدیران سازمان بهشت زهرا(س) سعیدخال: آسایش و رفاه شهروندان در پایان سال اولویت ما است
Created by ravabet1 on 08/03/2018 01:05:18 ب.ظ


جلسه ای با حضورفرمانده پلیس راهورتهران بزرگ و مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام(ره) جهت سهولت رفت وآمد شهروندان درپنج شنبه و جمعه پایان سال درسالن همایش های گلزار شهدا انجام شد.


نشست مشترک فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و مدیران سازمان بهشت زهرا(س)

سعیدخال: آسایش و رفاه شهروندان در پایان سال  اولویت ما است

 

جلسه ای با حضور فرمانده پلیس راهور تهران بزرگ و مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام(ره) جهت سهولت رفت و آمد شهروندان در پنج شنبه و جمعه پایان سال درسالن همایش های گلزار شهدا انجام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، پنج شنبه مورخ 17 اسفندماه 1396 در این نشست  سعید خال گفت: مهم ترین دغدغه ما رفاه و آسایش شهروندان جهت حضور در ایام پایانی سال است به همین جهت تمهیدات ویژه ای برای این مکان مقدس با همکاری راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درنظرداریم.

وی درادامه به توزیع  وسیع نقشه جدید بهشت زهرا(س) در فضای مجازی و همچنین به صورت فیزیکی به شهروندان جهت اطلاع رسانی و آگاهی مکان یابی مورد نظرشان در پایان سال اشاره کرد.

سردار مهماندار با بیان اینکه بهشت زهرا(س) تنها مرکزی جهت دفن و کفن در تهران است بسیار مورد توجه و اهمیت شهروندان قرار دارد و هرسال به دلیل افزایش تعداد متوفیات، مراجعه کنندگان بیشتر می شوند لذا برنامه ریزی دقیق و راهبردی و حضور عوامل ناجا برای سهولت در رفت و آمد شهروندان به مکان این مقدس را لازم دانست.

و در پایان با اهدا تقدیر نامه از مدیران سازمان بهشت زهرا(س) تقدر به عمل آورد.


 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید