| 06/19/2018 - سه شنبه 29 خرداد 1397
Menu

خبر

نسخه­ جدید نرم ­افزار تلفن همراه سازمان بهشت زهرا منتشر شد
Created by Admin5ir13 on 09/02/2011 03:09:15 ب.ظ

در حالی که یک سال از ارایه نخستین نسخه نرم­ افزار ویژه تلفن همراه سازمان بهشت زهرا (س) می­گذرد و این نرم­افزار با استقبال زیاد شهروندان روبرو شده است، 3 نسخه جدید از این نرم­ افزار تولید و عرضه شد.


با توجه به ارایه گوشی­ های جدید تلفن همراه، نسخه جدیدتر و کامل تری از این نرم­ افزار طراحی و تولید شده است. این نسخه به واسطه حجم کم، قابلیت اجرا بر روی بسیاری از گوشی­های تلفن همراه را دارد و اطلاعات متوفی در آن به­ صورت برخط (Online) و از طریق (GPRS) دریافت می­گردد. واسط کاربری این نسخه از نرم­ افزار از نظر گرافیکی تغییر یافته و گوشی­ های جدید که اندازه تصویر بزرگ­ تری دارند را پشتیبانی می­نماید. از دیگر امکانات این نسخه می­توان به امکان ارسال اطلاعات متوفی از طریق پیامک (SMS) اشاره کرد. حجم این نسخه از نرم ­افزار تنها 670 کیلوبایت می­باشد.

همچنین نسخه (Offline) نرم ­افزار که حاوی اطلاعات کامل متوفیان درون خود نرم ­افزار است، با اطلاعات و امکانات بروز شده تهیه و تولید شد.

از سوی دیگر با توجه به گسترش روز افزون عرضه گوشی­های تلفن همراه با سیستم عامل آندروید، نسخه آندروید نرم­ افزار تولید شده است که مراحل نهایی تست را سپری می­کند و تا پایان ماه جاری در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

جهت دریافت این نرم­ افزار می­توانید به وب سایت سازمان بهشت زهرا (س) به نشانی www.beheshtezahra.ir و یا وب سایت تولیدکننده نرم ­افزار (شرکت ایده پرداز ژوبین) به نشانی www.jhoobin.com مراجعه فرمایید.

printrating
  نظرات