| 10/19/2018 - جمعه 27 مهر 1397
Menu

خبر

بازدید خلیل آبادی در روزهای پایانی سال از آخرین ایستگاه/ حسن خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش به کانون تطهیر کنندگان داوطلب پیوست
Created by ravabet1 on 20/03/2018 01:19:12 ب.ظ

حسن خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش همزمان با ایام پایانی سال و در آستانه سال نو از سازمان بهشت زهرا(س) دیدن کرد و به کانون تطهیر کنندگان داوطلب پیوست.


بازدید خلیل آبادی در آخرین روز سال از ایستگاه آخر/
حسن خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش به کانون تطهیر کنندگان داوطلب پیوست

 

حسن خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش همزمان با ایام پایانی سال و در آستانه سال نو از سازمان بهشت زهرا(س) دیدن کرد و به کانون تطهیر کنندگان داوطلب پیوست.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، عصر دوشنبه 28 اسفند1396 حسن خلیل آبادی در بازدید از مرکز تطهیر عروجیان و قسمت های مختلف سازمان گفت: شاهد روند معمول فعالیت ها بودیم و طی صحبت هایی که با تعدادی از مراجعه کنندگان به این مرکز داشتیم از روند کارها و خدمات رسانی سازمان رضایت داشتند.
عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش با حضور در گلزار شهدا با درود به روح پر فتوح شهدا و امام شهدا(ره) گفت: در بهشت زهرا(س) گنج های زیادی پنهان است که ما باید این گنج ها را به مردم کشور و جهان بشناسانیم.
خلیل آبادی با بیان اینکه سه جلد کتاب فقط از مشاهیر مدفون در بهشت زهرا(س) چاپ شده است، تصریح کرد: در هیچ جای دنیا آرامستانی به این شکل نداریم. در بهشت زهرا(س) بسیاری از مقامات عالی کشور که هرکدام برای ما یک ملت بودند، دفن هستند و دنیایی از علم در روی سنگ قبر ها حک شده که ما باید پاسدار این میراث تاریخی فرهنگی و مذهبی باشیم همین امر بهشت زهرا(س) را یک نگین سبز گردشگری برای تهران تبدیل کرده است.
وی در ادامه اظهار کرد: نمایشگاه نوروزگاه در ضلع شمالی صحن حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) دایر شده که یک مکان گردشگری و نمایشگاهی از اقوام مختلف است که در تمام ۱۳روز در ایام نوروز به مردم خدمات مختلفی ارائه می دهد و مردم می توانند در این مکان حضور پیدا کنند و از خدمات آن استفاده نمایند.
حسن خلیل آبادی در ادامه با پر کردن فرم در محل کانون تطهیرکنندگان داوطلب به عضویت این کانون درآمده و کارت عضویت تطهیرکننده داوطلب از سازمان بهشت زهرا(س) دریافت کرد.


 

 

 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید