| 11/13/2018 - سه شنبه 22 آبان 1397
Menu

خبر

دکتر احمد مسجد جامعی در بازدید از نوروزگاه عطر یاس حرم مطهر: امسال جنبه های فرهنگی نمایشگاه برجسته تر بود/ نوروزگاه عطر یاس در جذب مخاطب موفق عمل کرده است
Created by ravabet1 on 01/04/2018 09:17:34 ق.ظ


دکتر احمد مسجد جامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران در روز جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ و روز ولادت امیر مومنان علی (ع) پس از حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) از نوروزگاه عطر یاس حرم مطهر بازدید کرد.


دکتر احمد مسجد جامعی در بازدید از نوروزگاه عطر یاس حرم مطهر:
امسال جنبه های فرهنگی نمایشگاه برجسته تر بود/ نوروزگاه عطر یاس در جذب مخاطب موفق عمل کرده است


دکتر احمد مسجد جامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران در روز جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ و روز ولادت امیر مومنان علی(ع) پس از حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) از نوروزگاه عطر یاس حرم مطهر بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) دکتر احمد مسجد جامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران روز جمعه ۱۰ فروردین ماه ۱۳۹۷ با حضور در حرم مطهر حضرت امام راحل از بخش های مختلف نمایشگاه عطر یاس دیدار کرد.
مسجد جامعی و هیات همراه از ابتدا تا انتهای نوروزگاه را با دقت و گفت و گو با غرفه داران بازدید و در خصوص اهداف و محتوای نمایشگاه پرسش هایی را مطرح کرد.
عضو فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران پس از بازدید از نوروزگاه عطر یاس حرم مطهر از مدیریت سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر امام راحل به دلیل نوآوری و نگاه فرهنگی در برپایی این نوروزگاه تقدیر گرد.
احمد مسجد جامعی ضمن بازدید از چادرهای عشایر و اقوام ایرانی مستقر در نمایشگاه، با حضور در غرفه های فرهنگی و سرگرمی با چند نفر از مسافرین نوروزی حرم امام راحل گفت و گو کرد.
مسجد جامعی همچنین با حضور در غرفه  تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی(ره) از این غرفه و سبک طراحی آن و چگونگی آشنایی مخاطبین با حضرت امام راحل را موفق و تاثیر گذار توصیف کرد.
وی نمایشگاه لبخندهای حضرت امام را خلاقانه و با هدف دانست و پیشنهاد کرد نام خالق تصاویر به صورت شناسنامه کامل در کنار تصاویر ذکر شود.
                                                                                                                                                                         

 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید