| 10/19/2018 - جمعه 27 مهر 1397
Menu

خبر

برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگی سازمان بهشت زهرا(س) در سال جدید دکتر سعید خال: بهشت زهرا(س) یک مرکز فرهنگی مذهبی بزرگ است
Created by ravabet1 on 17/04/2018 01:09:01 ب.ظ


صبح دوشنبه 27 فروردین ماه اولین جلسه شورای فرهنگی سازمان بهشت زهرا(س) در سال 1397 با حضور اعضا در دفتر مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) برگزار شد.


برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگی سازمان بهشت زهرا(س) در سال جدید
دکتر سعید خال: بهشت زهرا(س) یک مرکز فرهنگی مذهبی بزرگ است

صبح دوشنبه 27 فروردین ماه اولین جلسه شورای فرهنگی سازمان بهشت زهرا(س) در سال 1397 با حضور اعضا در دفتر مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام خمینی(ره) در این جلسه با تاکید به ماهیت فرهنگی و اساس کار در بهشت زهرا(س) گفت: مرگ یک پدیده فرهنگی است و تمام مراسم های آن نیز ماهیت کاملا فرهنگی دارد. کار اصلی در بهشت زهرا(س) انجام امور کفن و دفن مسلمین است علاوه بر آن با مسائل اعتقادی و هنجارهای فرهنگی جامعه و شهروندان روبرو هستیم.
سعید خال در ادامه افزود: کار فرهنگی نسبت به کارهای دیگر معیار و سنجش متفاوتی دارد و هرچه در این حوزه فعالیت شود، کم است لذا هدف ما از ابتدای قبول این مسولیت ایجاد فضای فرهنگی در کنار وظیفه اصلی در این سازمان و تلاش در گسترش فرهنگ اسلامی بین طیف گسترده ای از مراجعه کنندگان مختلف به این سازمان بوده است.
در ادامه جلسه حجت الاسلام اصغری با تاکید بر کار بهشت هرا(س) که ماهیتی فرهنگی دارد، اذعان داشت: سازمان بهشت زهرا(س) یک قطب فرهنگی است و هر کسی که به این مکان مقدس مراجعه     می کند علاوه بر اینکه از منظر روحی متحول می شود باید از لحاظ فرهنگی نیز دچار تغییر شود.

در ابتدای جلسه معاون فرهنگی اجتماعی و روابط عمومی سازمان گزارشی از اقدامات پنج ماهه فرهنگی و اجتماعی در دوره جدید ارائه و سپس وارد دستور جلسه شورا شد.

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید