| 10/19/2018 - جمعه 27 مهر 1397
Menu

خبر

سعيد خال در ديدار با مدير عامل و معاونين آرامستان اهواز: تجربيات ذي قيمت بهشت زهرا(س) در اختيار كلانشهرهاي كشور قرار می گیرد
Created by ravabet1 on 22/04/2018 02:20:44 ب.ظ


سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام(ره) و سیاوش محمودی مدیر آرامستان های اهواز و هیئت همراه با هدف همکاری و تبادل تجربیات دیدار و گفت و گو کردند.سعيد خال در ديدار با مدير عامل  و معاونين آرامستان اهواز:

تجربيات ذي قيمت بهشت زهرا(س) در اختيار كلانشهرهاي كشور قرار می گیرد

 

سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام(ره) و سیاوش محمودی مدیر آرامستان های اهواز و هیئت همراه با هدف همکاری و تبادل تجربیات دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، در این دیدار سعید خال با اشاره بر یکی بودن ماهیت کار آرامستان ها تاکید کرد و گفت: بهشت زهرا(س) به همکاری دو جانبه در استفاده از اندیشه ها، راهکار های جدید استقبال می کند و  آمادگی دارد تجربیات خود را در اختیار سایر آرامستان ها قرار دهد.

وی در ادامه افزود: از جمله فعالیت های بهشت زهرا(س) در حوزه مشارکت های مردمی طرح "کانون تطهیر کنندگان داوطلب" است که مورد استقبال عموم قرار گرفته و شهروندان پس از گذراندن مراحل تئوری و عملی وارد سالن های تطهیر شده و امور تطهیر اموات که کار شرعی و واجب کفایی است را به صورت داوطلبانه انجام می دهند.

محمودی مدیر عامل آرامستان های اهواز نیز با استقبال از همکاری دو جانبه بر استفاده از تجربیات ارزشمند بهشت زهرا (س) تاکید کرد و گفت: انجام امور متوفی کاری است که مستقیم با روح و روان مردم در ارتباط است و  باید خدمات دهی مناسب حال این عزیزان باشد.

وی خواستار ارائه تجربیات بهشت زهرا(س) در زمینه امور مالی  در مورد راهکار های درآمدزایی و کاهش هزینه های سازمانی همچنین همکاری در استفاده از مشارکت های مردمی در فعالیت های داوطلبانه شد.

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید