| 10/19/2018 - جمعه 27 مهر 1397
Menu

خبر

در دیدار مدیر عامل بهشت زهرا(س) با دکتر افروز مطرح شد: لزوم ارائه خدمات روانشناسی به مراجعین در بهشت زهرا(س)
Created by ravabet1 on 29/04/2018 12:49:38 ب.ظ


   دکتر غلامعلی افروز گفت: غم از دست دادن عزیزان برای انسان ها درد و رنج فراوانی به همراه دارد و این انسان برای بازگشت دوباره به زندگی عادی خود نیاز به زمان لازم و مشاوره روانشناسی دارد تا بتواند به شرایط عادی برگردد.


در دیدار مدیر عامل بهشت زهرا(س) با دکتر افروز مطرح شد:
لزوم ارائه خدمات روانشناسی به مراجعین در بهشت زهرا(س)

 

   دکتر غلامعلی افروز گفت: غم از دست دادن عزیزان برای انسان ها درد و رنج فراوانی به همراه دارد و این انسان برای بازگشت دوباره به زندگی عادی خود نیاز به زمان لازم و مشاوره روانشناسی دارد تا بتواند به شرایط عادی برگردد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، دکتر غلامعلی افروز "چهره ماندگار" عرصه روانشناسی کشور پس از بازدید از مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا(س) و مشاهده مراحل مختلف ارائه خدمات به شهروندان داغدار توسط سازمان بهشت زهرا(س) با دکتر سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) دیدار و در خصوص لزوم ارائه خدمات روانشناسی به شهروندان پیشنهاداتی ارائه کرد.
دکتر افروز استاد ممتاز دانشگاه تهران با تقدیر و تشکر از خدمات منظم و بی وقفه سازمان بهشت زهرا(س)، گفت: یکی از سیستم های منظم و بدون وقفه در خدمات رسانی که در نوع خود کم نظیر است و با عزت و احترام به مردم خدمات رسانی می کند را در بهشت زهرا(س) مشاهده کرده ام.
وی افزود: پرسنل شریف و زحمتکش بهشت زهرا(س) کار مقدس و قابل احترامی دارند و با تمام وجود در خدمت کسانی هستند که در شدیدترین فشارهای روحی و روانی به واسطه ی از دست دادن عزیزان خود هستند.
دکتر افروز از اقدام ارزشمند مدیریت بهشت زهرا(س) جهت پیگیری مسائل روانشناسی و روان درمانی شهروندان سوگوار مراجعه کننده به بهشت زهرا(س) تقدیر و تشکر کرد و گفت: به زودی یک طرح جامع در این زمینه از طرف اساتید روانشناسی دانشگاه تهران جهت بررسی های اولیه تقدیم مدیریت بهشت زهرا(س) می شود.
سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از دکتر افروز جهت بازدید و وقتی که به این موضوع مهم اختصاص دادند، گزارشی از تعداد مراجعین، مسائل پیرامون خدمات رسانی به شهروندان و مسائل مورد نظرو مهمی که مدیریت بهشت زهرا(س) پیگیری می کند ارائه کرد و از اساتید برجسته روانشناسی کشور در این زمینه خواست تا طرح ها و ایده های خود را ارائه دهند.

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید