| 12/19/2018 - چهارشنبه 28 آذر 1397
Menu

خبر

با حضور قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری و مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) افتتاح شد: سامانه جامع منابع انسانی شهرداری تهران در سازمان بهشت زهرا(س
Created by ravabet1 on 13/05/2018 11:50:04 ق.ظ


سامانه جامع منابع انسانی شهرداری تهران با حضور داور نظری قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران و سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام(ره) و مدیران ارشد در سازمان بهشت زهرا(س) افتتاح شد.


با حضور قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری و مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) افتتاح شد:
سامانه جامع منابع انسانی شهرداری تهران در سازمان بهشت زهرا(س)

سامانه جامع منابع انسانی شهرداری تهران با حضور داور نظری قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران و سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام(ره) و مدیران ارشد در سازمان بهشت زهرا(س) افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، شنبه 22 اردیبهشت ماه دکتر داور نظری قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران گفت: هم اکنون برای سامانه جامع منابع انسانی معماری یکپارچه ای در نظر گرفته ایم تا بتوانیم تمام مولفه ها و سرویس های حوزه منابع انسانی را در یک مدل داشته باشیم مانند سامانه جامع دقیق رفاهی و سلامت که با هدف توزیع عادلانه رفاه در سازمان ها معرفی شده است. آن چیزی که امروز ما در حال بهره برداری هستیم بخش سامانه منابع انسانی است که شامل تردد، پرسنلی، کارگزینی، حضور، غیاب و ارتباط این بخش ها با سیستم حقوق و دستمزد سازمان است.
وی تصریح کرد: سازمان بهشت زهرا(س) در به کارگیری این سامانه جزو نخستین سازمان های شهرداری تهران است و اولین سازمانی است که بعد از آموزش توسط مهندسان سازمان فناوری اطلاعات شهرداری و استقرار سیستم جامع منابع انسانی در حال کار کردن و ورود اطلاعات توسط پرسنل خود سازمان بهشت زهرا(س) با پشتیبانی ما می باشد.
دکتر سعید خال هم با استقبال از این طرح جامع و ابراز خرسندی از این افتتاح گفت: سازمان بهشت زهرا(س) یکی از سازمان های خاص و منحصر به فرد و بدون تعطیلی شهرداری تهران می باشد و کارکنان سازمان به دلیل مواجه با بدترین شرایط مردم از لحاظ روحی یاد گرفته اند که صبور و غمخوار داغداران باشند و همیشه در تمام امور پیشرو بوده اند مخصوصا در امر آموزش و این وظیفه ی ما است که رفاه کامل را برای پرسنل زحمتکش بهشت زهرا(س) فراهم کنیم تا از هر لحاظی احساس امنیت و آرامش شغلی داشته باشند.
در ادامه مراسم، سیستم جامع منابع انسانی با وارد شدن اطلاعات حکم کارگزینی یکی از خانم های تطهیرکننده رسما افتتاح شد و از برخی از مهندسین و پرسنل شهرداری تهران و سازمان بهشت زهرا(س) که در انجام این مهم شرکت داشته اند توسط دکتر سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید