| 12/19/2018 - چهارشنبه 28 آذر 1397
Menu

خبر

عمو قناد با حضور در دفتر مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) عضو کانون تطهیر کنندگان داوطلب شد
Created by ravabet1 on 16/05/2018 09:00:22 ق.ظ


   مجید قناد معروف به "عمو قناد" مجری قدیمی برنامه های کودک و نوجوان صدا و سیما بعد از دیدار با مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) به کانون تطهیر کنندگان داوطلب پیوست.


 

عمو قناد با حضور در دفتر مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س)
عضو کانون تطهیر کنندگان داوطلب شد

 

 

   مجید قناد معروف به "عمو قناد" مجری قدیمی برنامه های کودک و نوجوان صدا و سیما بعد از دیدار با مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) به کانون تطهیر کنندگان داوطلب پیوست.
  به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، دکتر سعیدخال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام(ره) در این دیدار با اشاره به فعالیت های داوطلبانه گفت: فعالیت داوطلبانه، یک پدیده اجتماعی پر دامنه است که اثرات مهم و مثبتی بر جامعه می گذارد و موجب میشود قسمتی از منافعی که جامعه به شما رسانده است به جامعه برگردد.
  وی در ادامه گفت: شهروندان مخصوصا چهره های شناخته شده با مسئولیت پذیری و عضویت در کانون تطهیر کنندگان داوطلب می توانند در شرایط بحرانی مسئولیت اجتماعی خود را ادا کنند .
مجید قناد هم با استقبال از این طرح، آمادگی خود را برای پیوستن به کانون تطهیر کنندگان داوطلب اعلام کرد و در ادامه با پر کردن فرم به عضویت این کانون درآمده و کارت عضویت تطهیرکننده داوطلب از سازمان بهشت زهرا(س) دریافت کرد.

 مجید قناد پس از عضویت در کانون تطهیر کنندگان داوطلب گفت: با افتخار و برای داشتن آینده ای روشن برای کشور و مردم عزیز کشورم و با هدف اینکه بتوانم روزی باری را از روی دوش مردم کشورم در شرایط سخت بردارم به عضویت این کانون درآمدم.

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید