| 11/13/2018 - سه شنبه 22 آبان 1397
Menu

خبر

سی روز نورانی با قرآن در حرم مطهر امام دلها/ ترتیل خوانی سی جزء قرآن کریم توسط پرسنل بهشت زهرا(س)/ حرم مطهر حضرت امام راحل هر صبح ماه مبارک رمضان معطر به نسیم تلاوت قرآن
Created by ravabet1 on 19/05/2018 12:01:07 ب.ظ


  هر روز صبح در ماه مبارک رمضان محافل انس با قرآن ویژه پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام راحل از ساعت 45/7 تا 9 صبح در حرم نورانی حضرت امام خمینی(ره) برگزار می شود.


سی روز نورانی با قرآن در حرم مطهر امام دلها/
ترتیل خوانی سی جزء قرآن کریم توسط پرسنل بهشت زهرا(س)/
حرم مطهر حضرت امام راحل هر صبح ماه مبارک رمضان معطر به نسیم تلاوت قرآن


  هر روز صبح در ماه مبارک رمضان محافل انس با قرآن ویژه پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام راحل از ساعت 45/7 تا 9 صبح در حرم نورانی حضرت امام خمینی(ره) برگزار می شود.
     به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، در این محافل باشکوه قاریان برتر و برجسته کشور هر روز یک جزء قرآن کریم را برای پرسنل شریف و قرآن دوست سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام راحل قرائت کردند.
   این مراسم نورانی و دل انگیز  با حضور استادان برجسته و به نام کشور و اساتید بین المللی در حوزه ترتیل خوانی برگزار شد و همه روزه توسط شبکه قرآن سیمای جمهوری اسلامی ایران ضبط و به صورت روزانه از شبکه های مختلف سیما به ویژه شبکه معارف سیما پخش می شود و به صورت منظم هر سی جزء قرآن کریم در این محفل نورانی و با حضور پرسنل شریف سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) قرائت می شود.
  دکتر سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام راحل در این خصوص در جمع خبرنگاران گفت: محافل انس با قرآن پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام راحل در طول سال به صورت هر ماه یک جلسه تداوم دارد و این محافل در ایام ماه مبارک رمضان به صورت ترتیل‌خوانی سی جزء قرآن کریم در حرم مطهر حضرت امام راحل برگزار می شود که سند دیگری از افتخارات خادمین شهدا و امام ثبت و ضبط می گردد.

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید