04/24/2019 - چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) مروج فرهنگ پهلوانی شد سعید خال: پهلوانان واقعی شهدا هستند/

1397/3/2 205 بهشت زهرا rating
image

دکتر مجتبی جوهری رئیس فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و پهلوانی کشور و دکتر سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام خمینی(ره) دیدار و گفتگو کردند.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) مروج فرهنگ پهلوانی شد
سعید خال: پهلوانان واقعی شهدا هستند/


دکتر مجتبی جوهری رئیس فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و پهلوانی کشور و دکتر سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام خمینی(ره) دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، در این نشست پس از گزارش جوهری در رابطه با اقدامات انجام شده در فدراسیون، هر دو طرف به بررسی نکات مورد نظر در جهت ترویج فرهنگ پهلوانی از طریق توسعه ورزش زورخانه ای در سازمان بهشت زهرا(س) و حرم مطهر امام خمینی(ره) پرداختند.
دکتر سعید خال هم با اشاره به ظرفیت فرهنگی عظیم سازمان بهشت زهرا(س) گفت: بهشت زهرا(س) با تمام وجود به ترویج فرهنگ پهلوانی در جامعه کمک می کند و پیشنهاد داد تا یکی از ساختمان های موجود در مجموعه سازمان بهشت زهرا(س) با تغییر کاربری برای احداث و راه اندازی زورخانه بهشت زهرا(س) اختصاص یابد.
سعید خال ضمن تاکید عزم ملی در ترویج فرهنگ پهلوانی توسط سایر مسئولین کشور اظهار داشت: امیدوارم با راه اندازی این زورخانه که به نام شهدا نیز مزین خواهد شد، ضمن جذب و حضور چشمگیر کارکنان مجموعه بهشت زهرا(س) در این رشته ملی و تاریخی که با فرهنگ و مذهب ما نیز عجین گشته و علاقمندان بسیاری را دارد، بتوانیم به زودی مرکزی برای انجام فعالیت های فرهنگی، آیینی و ملی در این مکان مقدس که آرامگاه مسلمین و شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی است، ایجاد کنیم.
در ادامه جوهری با اهدای شال مروجین فرهنگ پهلوانی و نماد ورزش زورخانه ای از حمایت های دکتر سعید خال از این ورزش اصیل ایرانی تقدیر کرد.

 

 

 

 

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید