| 10/19/2018 - جمعه 27 مهر 1397
Menu

خبر

جلسه معاونین خدمات شهری مناطق 22 گانه شهرداری تهران در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) برگزار شد/ مجتبی یزدانی: تشکیل کارگروه تخصصی خدمات شهری منجر به ارتقای کیفیت خدمات رسانی می شود
Created by ravabet1 on 24/05/2018 09:53:10 ق.ظ

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: تشکیل کارگروه های تخصصی حوزه خدمات شهری اقدام بسیار خوبی است که منجر به ارتقای کیفی خدمات رسانی می گردد.


جلسه معاونین خدمات شهری مناطق 22 گانه شهرداری تهران در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) برگزار شد/
مجتبی یزدانی: تشکیل کارگروه تخصصی خدمات شهری منجر به ارتقای کیفیت خدمات رسانی می شود

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: تشکیل کارگروه های تخصصی حوزه خدمات شهری اقدام بسیار خوبی است که منجر به ارتقای کیفی خدمات رسانی می گردد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، مهندس مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران در جلسه شورای معاونین خدمات شهری مناطق  22گانه که در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) با حضورعطایی مدیرکل امور خدمات شهری، سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام(ره) و دیگر مدیران این حوزه و معاونین خدمات  شهری برگزار شد؛ بر اهمیت نگهداشت شهر تهران تاکید کرد و گفت: نگهداشت شهر از توسعه و احداث مهم تر است.
مهندس یزدانی پس از استماع توضیحات روسای کارگروه های تخصصی در خصوص اقدامات صورت گرفته به اهمیت تشکیل کارگروه های تخصصی حوزه خدمات شهری در 3 حوزه پسماند، فضای سبز و زیباسازی اشاره کرد و گفت: تشکیل کارگروه های تخصصی اقدام بسیار خوبی است که منجر به ارتقای کیفی خدمات رسانی می گردد و از این جهت بسیار مهم و تاثیرگزار است.
وی در ادامه بر افزایش میزان سرانه فضای سبز در مناطق 7،8،10،11،12 و 17 تاکید کرد و گفت:17 محله در  سطح مناطق 22گانه فاقد پارک هستند که باید تدابیری برای این امر اندیشیده شود.
همچنین در این جلسه مهندس یزدانی بر ساماندهی نقاط بی دفاع شهری، شناسایی نقاط آبگیر و رفع سریع آنها در کمترین زمان ممکن، تعمیر و نگهداشت مستمر مخازن، حذف تدریجی مخازن در بزرگراه ها، نظارت مستمر بر عملکرد پیمانکاران بازیافت، رسیدگی به اسکان های کارگری، حذف زوائد فیزیکی در سطح شهر و... تاکید کرد.


جلسه هماهنگی بیست و نهمین ستاد بزرگداشت حضرت امام خمینی(ره)

در ادامه جلسه هماهنگی بیست و نهمین بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) با حضور مهندس یزدانی معاون خدمات شهری، دکتر رفیع مدیر کل فرهنگی شهرداری تهران و دکتر سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام(ره) در سالن جلسات گلزار شهدای بهشت زهرا(س) برگزار شد.
آخرین هماهنگی ها، مرور و جانمایی پهنه های مناطق 22 گانه، خدمات و امکانات لازم جهت حضور میلیونی مردم و علاقمندان به امام و انقلاب در این مراسم بررسی و موارد لازم تاکید شد.


 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید