| 11/13/2018 - سه شنبه 22 آبان 1397
Menu

خبر

معاون هماهنگ كننده قرارگاه ثارالله: شهردارى تهران اصلى ترين و كليدى ترين نقش را در برگزارى مراسم ارتحال حضرت امام (ره) بر عهده دارد
Created by ravabet1 on 07/06/2018 06:02:18 ب.ظ

سردار احمد نوريان در بازديد از ستاد شهردارى تهران در حرم مطهر: شهردارى تهران اصلى ترين و كليدى ترين نقش را در برگزارى مراسم ارتحال حضرت امام (ره) بر عهده دارد.شهردارى تهران علاوه بر خدمات رسانى به برگزارى كل مراسم، در ارائه انواع خدمات به مراجعه كنندگان اقدام نموده است.معاون هماهنگ كننده قرارگاه ثارالله:

شهردارى تهران اصلى ترين و كليدى ترين نقش را در برگزارى مراسم ارتحال حضرت امام(ره) بر عهده دارد

 

سردار احمد نوریان معاون هماهنگ كننده قرارگاه ثارالله در بازديد از ستاد شهردارى تهران در حرم مطهر گفت: شهردارى تهران اصلى ترين و كليدى ترين نقش را در برگزارى مراسم ارتحال حضرت امام(ره) بر عهده دارد. شهردارى تهران علاوه بر خدمات رسانى به برگزارى كل مراسم، در ارائه انواع خدمات به مراجعه كنندگان اقدام نموده است.

وی افزود: خدمات شهردارى تهران با توجه به تجاربى كه از سال هاى گذشته به دست آورده و هماهنگى هايى كه در سال جارى به عمل آورده، به مراتب از سال هاى قبل بهتر است.

لازم مى دانم به سهم خود از شهردار محترم تهران و كليه مديران و همكاران ايشان كه نقش اصلى و كليدى در اين مراسم ايفاء كردند،  صميمانه قدردانى نمايم.

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید