| 12/19/2018 - چهارشنبه 28 آذر 1397
Menu

خبر

پاسخ روابط عمومی شهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)
Created by ravabet1 on 10/07/2018 01:21:12 ب.ظ


در پی انتشار مبلغ قرارداد تعمیر و نگهداری سرویس های بهداشتی حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در برخی رسانه های داخلی و متأسفانه سو استفاده برخی رسانه های معاند و ضد انقلاب از این خبر، روابط عمومی شهرداری حرم مطهر جهت تنویر افکار عمومی توضیحاتی ارائه کرد.


پاسخ روابط عمومی شهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)

 

در پی انتشار مبلغ قرارداد تعمیر و نگهداری سرویس های بهداشتی حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در برخی رسانه های داخلی و متأسفانه سو استفاده برخی رسانه های معاند و ضد انقلاب از این خبر، روابط عمومی شهرداری حرم مطهر جهت تنویر افکار عمومی توضیحات زیر را ارائه کرد:

1.    این قرارداد بصورت کاملاً قانونی و در چارچوب ضوابط و مقررات تعیین شده و تحت نظارت سازمان های ناظر از جمله سازمان بازرسی کل کشور، از طریق انتشار آگهی مناقصه عمومی در مورخ 15/11/96 منعقد گردیده است . این قرارداد با توجه به وسعت 700 هکتاری محدوده شهری تحت پوشش شامل 10 سایت بزرگ با موضوع تعمیر، نگهداری و نگهبانی از1700 چشمه سرویس بهداشتی منعقد شده است که در ایام 12 ماهه سال و علی الخصوص مراسمات خاص در ایام ویژه سال مورد بهره برداری شهروندان عزیز قرار می گیرد. با انعقاد قرارداد مذکور تعداد 500 نفر نیروی انسانی بصورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول به کار شده اند.
2.    این قرارداد شامل تأمین نیروی انسانی، تعمیر، بازسازی، نگهداری و نگهبانی از 1700 چشمه سرویس بهداشتی در یک سال است که با یک محاسبه بسیار ساده بصورت ماهانه 61 هزار تومان برای هر چشمه سرویس بهداشتی که شامل هزینه های تأمین نیروی انسانی، تعمیر، بازسازی، نگهداری، نگهبانی و خریداری اقلام مصرفی هزینه می گردد که در مقایسه با قرارداد های مشابه آن در مناطق مختلف تهران و حتی کشور بسیار متعادل است. جالب توجه اینکه این قرارداد در 5 سال گذشته نیز منعقد گردیده و در دوره جدید مدیریت شهری بدون افزایش قیمت و کاملا شفاف و کارشناسی شده تعدیل و بازنگری شده و از افتخارات مجموعه شهرداری حرم مطهر حضرت خمینی(ره) می باشد.
3.    ایجاد و راه اندازی سامانه شفافیت شهرداری تهران از افتخارات این دوره مدیریت شهری می باشد که با هدف محرم دانستن شهروندان و شفاف سازی امور مالی و قراردادی شهرداری تهران راه اندازی شده است و قرارداد ها و معاملات قانونی و شفاف مناطق و سازمان های تابعه  شهرداری تهران در آن منعکس می گردد.
4.    انتشار اخبار با هدف تشویش اذهان عمومی و بی اعتماد کردن مردم نسبت به نظام و انقلاب در شرایط حساس کنونی آب به آسیاب ریختن دشمن بوده و جز فراهم کردن خوراک برای رسانه های معاند و ضد انقلاب هیچ سود دیگری ندارد و از این منظر شهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) حق شکایت قانونی از انتشار اینگونه اخبار را برای خود محفوظ می داند.


print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید