| 12/16/2018 - يكشنبه 25 آذر 1397
Menu

خبر

جشن بزرگ میلاد حضرت امام رضا(ع) ویژه پرسنل بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام (ره)/ استاد راشد یزدی در جمع کارکنان سازمان بهشت زهرا(س): خدمت شما در زمره بالاترین ثواب ها و نزد خداوند بسیار ارزشمند است
Created by ravabet1 on 24/07/2018 02:27:39 ب.ظ


در آستانه روز میلاد فرخنده هشتمین اختر آسمان ولایت حضرت امام رضا(ع) جشن بزرگ کرامت ویژه پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با سخنرانی حضرت حجت الاسلام و المسلمین راشد یزدی و مداحی حمید منتظردر حسینیه عطر یاس مجتمع عروجیان  برگزار شد.


جشن بزرگ میلاد حضرت امام رضا(ع) ویژه پرسنل بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام (ره)/
استاد راشد یزدی در جمع کارکنان سازمان بهشت زهرا(س):
خدمت شما در زمره بالاترین ثواب ها و نزد خداوند بسیار ارزشمند است

  در آستانه روز میلاد فرخنده هشتمین اختر آسمان ولایت حضرت امام رضا(ع) جشن بزرگ کرامت ویژه پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با سخنرانی حضرت حجت الاسلام و المسلمین راشد یزدی و مداحی حمید منتظردر حسینیه عطر یاس مجتمع عروجیان  برگزار شد.
    به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، در آستانه میلاد شاه خراسان حضرت امام رضا(ع)با شرکت اکثریت پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)در جشن میلاد که در روز سه شنبه 2 مرداد ماه  با سخنرانی حضرت حجت الاسلام والمسلمین راشد یزدی آغاز و در ادامه حاج حمید منتظر از مداحان بنام کشور در مدح و ثنای ضامن آهو امام هشتم شیعیان(ع)به ملودی خوانی پرداخت.
 حجت الاسلام والمسلمین استاد کاظم راشد یزدی ضمن ابراز خوشنودی از حضور در جمع کارکنان سازمان بهشت زهرا(س) گفت: من امروز در جمع شما حاظر شده ام تا آیینه ای در روبروی شما بگیرم و زیبایی ها و حسنات شما را نمایان کنم تا بدانید که چقدر کارتان و خدمتی که انجام می دهید، زیباست و ارزش دارد و خدمت شما در زمره بالاترین ثواب ها و نزد خداوند بسیار ارزشمند است.
 استاد راشد یزدی شریک بودن در غم دیگران را از صفات مؤمن برشمرد و گفت: انسان باید به خدا و مردم عشق بورزد و به خاطر خدا به مردم محبت داشته باشد، بهترین راه بندگی این است که انسان به هم نوع خود خدمت کند و خود را در غم دیگران شریک و غمگین بداند و هر خیری که برای خودش می خواهد برای دیگران هم بخواهد و دیگران را در خیر خودش هم شریک کند.
ایشان در ادامه تصریح کرد: همدردی کردن با مردم و خود را با غم های دل آنان شریک دانستن و با آنان همراهی کردن و این را برای خود وظیفه دانستن از خصوصیات برجسته مؤمنین است که شما کارکنان شریف و با اخلاق سازمان بهشت زهرا(س) این کار را به بهترین شکل آن درهمه روزها و لحظات انجام می دهید.
وی در ادامه به شاد بودن مومن از اعماق وجود اشاره کرد و گفت: مومنین به واسطه عشق به خداوند و درک صفات حسنه از اعماق وجود شاد هستند و دیگران را نیز شاد می کنند و این شادی لازم است در زندگی همه ما جاری و ساری باشد.
  استاد راشد یزدی به نظم ، انضباط و زیبایی خدمت رسانی به شهروندان در سازمان بهشت زهرا(س) اشاره کرد و تاکید کرد: این همه زیبایی در کار و خدمتی که شما ارائه می کنید از نشانه های رشد و تعالی سازمانی شماست و بهشت زهرا(س) به لحاظ مدیریتی و خدمات رسانی با سال های گذشته تغییراتی زیادی کرده و لازم است از زحمات شما عزیزان تقدیر شود.
  استاد و خطیب برجسته راشد یزدی به واجب کفایی بودن شغل شریف تطهیر کنندگی اشاره کرد و گفت: خدمت شما در زمره خدمات شایسته و متعالی است و به واسطه خدمتی که شما ارائه می کنید واجب خداوند از عهده دیگران برداشته می شود.
 در پایان این مراسم حجت الاسلام والمسلمین کاظم راشد یزدی به همراه دکتر سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) از هشت نفر از حاظرین در جلسه به نام و یاد هشتمین اختر آسمان امامت و ولایت حضرت امام رضا(ع) تقدیر کردند .

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید