| 12/16/2018 - يكشنبه 25 آذر 1397
Menu

خبر

بازدید معاون ورزش آقایان سازمان ورزش شهرداری از اماکن ورزشی سازمان بهشت زهرا(س) بهنام ابوالقاسم پور: سازمان بهشت زهرا(س) توجه ویژه ای به امر ورزش و تندرستی پرسنل دارد/
Created by ravabet1 on 25/07/2018 10:18:03 ق.ظ


بهنام ابوالقاسم پور معاون ورزش آقایان سازمان ورزش شهرداری از اماکن ورزشی روباز و سالن های چند منظوره سازمان بهشت زهرا(س) بازدید کرد.


بازدید معاون ورزش آقایان سازمان ورزش شهرداری از اماکن ورزشی سازمان بهشت زهرا(س)
بهنام ابوالقاسم پور: سازمان بهشت زهرا(س) توجه ویژه ای به امر ورزش و تندرستی پرسنل دارد/

بهنام ابوالقاسم پور معاون ورزش آقایان سازمان ورزش شهرداری از اماکن ورزشی روباز و سالن های چند منظوره سازمان بهشت زهرا(س) بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، در این بازدید که عصر سه شنبه 2 مرداد ماه 97 با حضور معاونین و مدیران ارشد سازمان بهشت زهرا(س) صورت گرفت، معاون ورزش آقایان سازمان ورزش شهرداری در بازدید از اماکن ورزشی بهشت زهرا(س) گفت: مأموریت ورزشی شهرداری تهران " تأمین و توسعه ورزش همگانی " برای دسترسی آسان به امکانات ورزشی و ارتقاي تندرستي برای پرسنل شهرداری ها و  همکاری با سازمان های تابعه شهرداری تهران در جهت تجهیز اماکن ورزشی و سالن های چند منظوره موجود در آن ها از اولویت های پیش رو در سازمان ورزش شهرداری تهران است و در دوره جدید مدیریت شهری نیز با توجه ویژه به امر ورزش و تندرستی پرسنل، سرمایه گذاری های خوبی شده است.
ابوالقاسم پور تصریح کرد: سازمان بهشت زهرا(س) در این زمینه از ظرفیت و فضاهای ورزشی مناسبی برخوردار است و در ورزش از سازمان های پیش رو است و اقدامات خوبی هم در زمینه تشکیل تیم های ورزشی، همگانی و هم در زمینه توسعه زیر ساختی داشته است. تیم های ورزشی سازمان بهشت زهرا(س) همواره از تیم های قدرتمند در مسابقات شهرداری است.
وی در ادامه افزود: با همکاری ها و تعامل سازمان ورزش شهرداری تهران، تجهیز اماکن و سالن های یهشت زهرا(س) با وسایل ورزشی جدید و به روز باعث ارتقا تندرستی، نشاط و ترویج روحیه ورزشکاری در بین پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) خواهد شد.

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید