| 12/16/2018 - يكشنبه 25 آذر 1397
Menu

خبر

با مشارکت شهروندان و علاقمندان به انقلاب و شهدا انجام شد: تشییع و خاکسپاری پیکر شهید تفحص سیدحسن صالحی در گلزار شهدای بهشت زهرا(س)
Created by ravabet1 on 04/08/2018 11:22:21 ق.ظ


مراسم تشییع پیکر مطهر شهید تفحصی سیدحسن محسنی صالحی با حضور پرشور اقشار مختلف مردم و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) برگزار شد.


با مشارکت شهروندان و علاقمندان به انقلاب و شهدا انجام شد:
تشییع و خاکسپاری پیکر شهید تفحص سیدحسن صالحی در گلزار شهدای بهشت زهرا(س)

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید تفحصی سیدحسن محسنی صالحی با حضور پرشور اقشار مختلف مردم و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، صبح جمعه 12 مرداد ماه 97 پیکر مطهر شهید تازه تفحص شده سیدحسن محسنی صالحی با حضور پرشور اقشار مختلف مردم، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از مسجد رضوان واقع در خیابان شهید نامجو طی مراسم باشکوهی تشییع و در قطعه ۲۶ گلزار شهدای بهشت زهرا(س) تهران در جوار همرزمانش آرام گرفت.
پاسدار شهید سید حسن محسنی صالحی منفرد متولد سال ۱۳۴۰ بود که در سن ۲۱ سالگی در دوم مرداد ۶۱ در عملیات رمضان به درجه رفیع شهادت نائل شد اما پیکرش در همان منطقه باقی ماند. سرانجام پیکر مطهر این شهید در عملیات اخیر تفحص توسط کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح شناسایی و به میهن بازگشت.
گفتنی است سازمان بهشت زهرا(س) با توجه ویژه به گلزار شهدا وتکریم خانواده های معظم شهدا، برگزاری مراسم ها و مناسبت ها را در دستور کار خود داشته و با حمایت از مشارکت شهروندان و علاقمندان به آرمان های امام راحل و شهدای گرانقدر زمینه فعالیت جوانان انقلابی را فراهم نموده است.

 

 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید