| 12/16/2018 - يكشنبه 25 آذر 1397
Menu

خبر

با حضور در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) صورت گرفت: تجدید میثاق رییس جمهور و هیأت وزیران با آرمان های امام و شهدا
Created by ravabet1 on 25/08/2018 11:39:01 ق.ظ


رییس جمهوری و اعضای هیات دولت صبح روز شنبه 3 شهریور ماه 1397 در دومین روز از هفته دولت با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) و گلزار شهدای بهشت زهرا(س) با آرمان های بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و شهدای سرافراز 8 سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.با حضور در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) صورت گرفت:
تجدید میثاق رییس جمهور و هیأت وزیران با آرمان های امام و شهدا

 

رییس جمهوری و اعضای هیات دولت صبح روز شنبه 3 شهریور ماه 1397 در دومین روز از هفته دولت با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) و گلزار شهدای بهشت زهرا(س) با آرمان های بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و شهدای سرافراز 8 سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به همراه اعضای هیات دولت بر مزار مطهر امام راحل و فرزند گرامی ایشان حضور یافتند و با قرائت فاتحه و نثار تاج گل، یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند.
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی یادگار امام راحل و رییس تولیت آستان حرم مطهر امام خمینی (ره)، رییس جمهوری و اعضای هیات دولت را در این آیین همراهی می کرد.
در ادامه این آیین، دکتر روحانی و اعضای هیات وزیران با قرائت فاتحه یاد و خاطره آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و شهیدان انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.
همچنین رییس قوه مجریه و هیات دولت صبح امروز پس از تجدید میثاق با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با حضور در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) و مزار شهدای 72 تن و شهیدان رجایی، بهشتی و باهنر با قرائت فاتحه و اهدای گل به مقام شامخ این شهدای والا مقام ادای احترام کردند و با شهیدان انقلاب اسلامی و 8 سال مقدس تجدید عهد و میثاق کردند.
در هنگام حضور رییس جمهور و هیأت دولت در گلزار شهدا دکتر سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حرم حضرت امام خمینی(ره) ضمن همراهی ایشان در خصوص اقدامات انجام شده در گلزار شهدا و خدمات ارائه شده به خانواده های گرانقدر شهدا توضیحاتی ارائه کرد.
دوم تا هشتم شهریور ماه به مناسبت شهادت شهید محمد علی رجایی و شهید محمد جواد باهنر رییس جمهوری و نخست وزیر (در هشتم شهریور 1360) هفته دولت نامگذاری شده است
.

 

 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید