| 12/16/2018 - يكشنبه 25 آذر 1397
Menu

خبر

در آستانه عید غدیر خم برگزار می شود: جشن"خورشید ولایت " در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)
Created by ravabet1 on 28/08/2018 10:39:30 ق.ظ


به مناسبت عید غدیر خم جشن"خورشید ولایت" در ضلع شمالی حرم مطهر امام راحل(ره) برگزار می شود.


در آستانه  عید غدیر خم برگزار می شود:
جشن"خورشید ولایت " در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)

به مناسبت عید غدیر خم جشن"خورشید ولایت" در ضلع شمالی حرم مطهر امام راحل(ره) برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، به مناسبت عید غدیر خم و هفته ولایت جشن "خورشید ولایت" در حرم مطهر امام راحل(ره) از روز دوشنبه 5/6/97 لغایت 9/6/97 هر شب از ساعت 21 با حضور زائرین حرم مطهر برگزار می شد.
این جشن شامل برنامه های فرهنگی از قبیل نمایش ویژه غدیر خم، مولودی خوانی، دف نوازی، برگزاری مسابقات حضوری و برنامه های متنوع برای کودکان  می باشد.
این جشن با برنامه های فرهنگی ویژه عید ولایت از روز دوشنبه ۵ شهریور ماه 97 تا روز پنجشنبه ۹ شهریور ماه در صحن یادگار امام(ضلع شمال شرقی حرم مطهر امام راحل) از ساعت 21 الی 23 شب برگزار می شود و حضور علاقمندان و شهروندان و خانواده های علاقمند در این برنامه آزاد است.
لازم به ذکر است که در این مراسم فرهنگی برنامه هایی از قبیل نمایشگاه جانبی ویژه کودکان و نوجوانان برپا می باشد و این نمایشگاه همزمان با اجرای استیج به کودکان و نوجوانان و خانواده های شان خدمت رسانی می کند و از این رو متولیان این امر فرهنگی از همه عموم مردم جهت شرکت در این برنامه های مفرح و شاد در دهه ولایت دعوت به عمل می آورند.
این مراسم با شکوه با همکاری و همت آستان مقدس حضرت امام(ره)، اداره کل فرهنگی شهرداری تهران و سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر امام(ره) با هدف ایجاد نشاط و تنوع در برنامه های فرهنگی حرم مطهر حضرت امام(ره) برای زائرین و مسافرین و مهمانان تابستانی حرم حضرت امام برگزار می شود.

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید