| 12/16/2018 - يكشنبه 25 آذر 1397
Menu

خبر

با حضور نوجوانان عاشورایی برگزار شد: سوگواره "احلی من العسل" در حرم مطهر امام راحل
Created by ravabet1 on 16/09/2018 02:31:49 ب.ظ

مصادف با روز ششم ماه محرم، مراسم گرامیداشت مقام حضرت قاسم بن الحسن (ع) با حضور پرشور نوجوانان و جوانان در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) برگزار شد.


با حضور نوجوانان عاشورایی برگزار شد:
سوگواره "احلی من العسل" در حرم مطهر امام راحل

مصادف با روز ششم ماه محرم، مراسم گرامیداشت مقام حضرت قاسم بن الحسن (ع) با حضور پرشور نوجوانان و جوانان در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) برگزار شد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، مصادف با روز ششم محرم الحرام و گرامیداشت مقام حضرت قاسم بن الحسن(ع)، همایش بزرگ "احلی من العسل" صبح امروز با حضور گسترده نوجوانان و جوانان حسینی در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) برگزار شد.
در ابتدای این مراسم که در حرم حضرت امام خمینی(ره) با مشارکت سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر امام راحل، هیئت رزمندگان اسلام و آموزش و پرورش برگزار شد، گروه سرود "شمیم یاس" دو قطعه خود را به نام های "احلی من العسل" و "جانم حسین" اجرا کردند و پس از آن نوجوانان و جوانان فریاد لبیک یا حسین را سر دادند.
در ادامه این مراسم مداحان نوجوان و جوان به مداحی و عزاداری پرداختند و از شهدای مدافع حرم  یاد کردند. سوگواره احلی من العسل تجمع بزرگ نوجوانان عاشورایی است که در روز ششم محرم الحرام که منتسب به حضرت قاسم ابن الحسن(ع) است، در سراسر کشور به طور همزمان و با نوای "لبیک یا حسین علیه السلام و هیهات من الذله" برگزار می‌شود.
گفتنی است این مراسم به همت سازمان بهشت زهرا(س)، اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، اعضای بسیج دانش آموزی، اعضای هیئت جوانان و نوجوانان عاشورایی ، کانون فرهنگی و هنری مساجد، اعضای دانش آموزی هیئت انصار المهدی و نوجوانان پایگاه های بسیج مساجد و محلات برگزار شد.


 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید