| 12/16/2018 - يكشنبه 25 آذر 1397
Menu

خبر

ناوگان آمبولانس های بهشت زهرا(س) نو شد
Created by ravabet1 on 23/09/2018 03:42:51 ب.ظ


همزمان با هشتمین زنگ دانش آموز شهید و در آستانه هفته دفاع مقدس از 20 پروژه و اقدام عمرانی، فرهنگی، ترافیکی و هوشمند سازی سازمان بهشت زهرا(س) توسط شهردار تهران رونمایی شد.


ناوگان آمبولانس های بهشت زهرا(س) نو شد

همزمان با هشتمین زنگ دانش آموز شهید و در آستانه هفته دفاع مقدس از 20 پروژه و اقدام عمرانی، فرهنگی، ترافیکی و هوشمند سازی سازمان بهشت زهرا(س) توسط شهردار تهران رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، از مهمترین پروژه های افتتاح شده توسط شهردار تهران به کارگیری 50 دستگاه آمبولانس تویوتا هایس 4 نفره جهت حمل و نقل متوفی های شهر تهران، تکمیل عملیات احداث 2 دستگاه سوله مدیریت بحران شهر تهران و راه اندازی مرکز کنترل ترافیک شهر تهران مسقر در سازمان بهشت زهرا(س) می باشد.
شایان ذکر است با نوسازی کامل ناوگان حمل متوفی شهر تهران ظرفیت حمل متوفی از یکصد نفر به 200 نفر در لحظه افزایش پیدا کرده است و تمامی آمبولانس های به کارگیری شده مجهز به سیستم روز و جی پی اس و مناسب با شرایط روز طراحی شده و و قابلیت رهیابی و مسیریابی آمبولانس ها در لحظه وجود دارد.


 راه اندازی مرکز کنترل ترافیک شهر تهران مسقر در سازمان بهشت زهرا(س)

 مرکز کنترل ترافیک شهر تهران مستقر در سازمان بهشت زهرا(س) با قابلیت کنترل تمامی مسیرها و مبادی ورودی به بهشت زهرا(س) از سطح تهران افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، مرکز کنترل ترافیک با استفاده از دوربین های تحت شبکه وظیفه نظارت تصویری از تمامی نقاط دسترسی به سازمان و همچنین حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) تحت پوشش دوربین های کنترل در این مرکز می باشد تا به جهت بهینه سازی زمانبندی تقاطعات و خیابان ها در زمان های خاص همانند مراسم بزرگداشت ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، پنجشنبه و جمعه پایان سال و شب های قدر، بزرگداشت شهدا و ... مسیرهای کم تردد و بدون تلف شدن وقت به مراجعه کنندگان عزیز بفوریت اعلام و هدایت آنها را در دست می گیرد.
این مرکز قابلیت کنترل ترافیک از دورترین نقاط شهر را دارد به نحوی که که گره های ترافیکی از شمال، شرق، و غرب تهران قابل مشاهده و پیگیری خواهد بود. این تجربه موفق در پنجشنبه و جمعه آخر سال و به صورت آزمایشی انجام و موفقیت آمیز بوده، این مرکز در عرض 2 ماه تجهیز و راه اندازی و آماده شد.
گفتنی است تجهیزات به کار گرفته شده برای این مرکز یک دستگاه ویدیو وال شامل 4 نمایشگر 46 اینچ، 2-دستگاه کامپیوتر با تجهیزات کامل به همراه کنترلر، یک دستگاه بی سیم خودرویی ثابت، میز کنفرانس 12 نفره و میز مدیریتی به همراه مبلمان می باشد.

 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید