| 12/19/2018 - چهارشنبه 28 آذر 1397
Menu

خبر

تجربیات سازمان بهشت زهرا(س) در اختیار آرامستان مشهد قرار گرفت/ هم اندیشی و تبادل تجربیات با حضور مدیر عامل سازمان فردوس های مشهد
Created by ravabet1 on 10/10/2018 02:27:17 ب.ظ


سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام(ره) و حجت الاسلام حسین مهدوی مدیر عامل فردوس های مشهد و هیئت همراه با هدف همکاری و تبادل تجربیات دیدار و گفت و گو کردند.


تجربیات سازمان بهشت زهرا(س) در اختیار آرامستان مشهد قرار گرفت/
هم اندیشی و تبادل تجربیات با حضور مدیر عامل سازمان فردوس های مشهد

سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام(ره) و حجت الاسلام حسین مهدوی مدیر عامل فردوس های مشهد و هیئت همراه با هدف همکاری و تبادل تجربیات دیدار و گفت و گو کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، در ابتدای این جلسه سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام(ره) ضمن خوش آمدگویی، به ظرفیت های سازمان بهشت زهرا(س) در حوزه های مختلف و تبادل تجربیات و نقطه نظرات خود در زمینه های مشترک اشاره کرد و گزارشی از خدمات سازمان بهشت زهرا(س) ارائه کرد.
مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با تقسیم این گزارش به سه بخش خدماتی، عمرانی و فرهنگی، گفت: سازمان بهشت زهرا(س) یکی از سازمان های خاص، منحصر به فرد و بدون تعطیلی شهرداری تهران می باشد که از ابتدای تاسیس بدون وقفه به خدمات رسانی برای شهروندان و مراجعین داغدار مشغول می باشد و در حال حاضر روزانه به صورت میانگین 170 متوفی را در شهر تهران رتق و فتق می نماید و همچنین همجواری با حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران این مکان مقدس را به قطب فرهنگی پایتخت تبدیل کرده است.
وی در ادامه نحوه تشکیل و فعالیت کانون تطهیرکنندگان داوطلب را که از دیگر اقدامات فرهنگی سازمان بهشت زهرا(س) در جهت اشاعه فرهنگ فعالیت های داوطلبانه در جامعه است را شرح داد.
در ادامه حسین مهدوی مدیر عامل فردوس های مشهد نیز با استقبال از همکاری دو جانبه بر استفاده از تجربیات ارزشمند بهشت زهرا(س) تاکید کرد و در خصوص قبرهای 30 ساله و چگونگی دفن در این قطعات پرسش های خود را مطرح کرد.
در ادامه حاضرین در جلسه از مزار مطهر شهدا، قطعات، مجتمع عروجیان و نحوه خدمات رسانی سازمان بهشت زهرا(س) به شهروندان بازدید کردند.

 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید