| 10/19/2018 - جمعه 27 مهر 1397
Menu

خبر

به یاد شهید «سید احمد پلارک»/با بوی «عطر احمد» به زیارت «اهل الله» بروید
Created by barjasteh on 20/12/2011 04:45:10 ب.ظ

 دلتان را صاف کنید و پاکیزه به زیارت اهل‌الله بروید؛ به زیارت دلشدگانی که در خون تپیده‌اند و سزاواران مقام والای «شهادت»‌اند و شفیع‌اند نزد پروردگار.


خبرگزاری فارس: دلتان را صاف کنید و پاکیزه به زیارت اهل‌الله بروید؛ به زیارت دلشدگانی که در خون تپیده‌اند و سزاواران مقام والای «شهادت»‌اند و شفیع‌اند نزد پروردگار.
 آرام و با ذکر صلوات نزدیک بروید، هر چه نزدیک تر بشوید، از «خاک» دورتر و به «ملکوت» نزدیکتر می‌شوید. پس صلوات بفرستید و «سبحان الله» بگویید تا به «مزار» پاک و نورافشان سیّدی جوان از تبار «اسماعیل» (ع) برسید.

هنگامی که به مزار پاک و نورافشان سیّد رسیدید، از خدا بخواهید به عزّت و آبروی سیّد، ناامیدتان نسازد و آرزوی‌تان را برآورده سازد و نذر کنید اگر به مرادتان رسیدید، بهای عزّت و آبروی سیّد را بپردازید و به خدا و طریق او – راه شهداء – نزدیکتر شوید و اطمینان داشته باشید که تجارت خوبی خواهد بود.

..... اکنون به مزار پاک و نورافشان سیّد رسیده‌اید، بوی خوش عطری دلنواز مشام را می‌نوازد و جانتان را صفا می‌بخشد و بغض شکسته در گلوی‌تان را می‌گشاید و قفل بسته سینه‌تان باز می‌شود و باران اشکتان در سوز دلتان گره می‌خورد و فرشتگان، صدای هق هق و ناله‌های‌تان را می‌شنوند و «یارب یارب» می‌گویند تا خواسته‌تان اجابت شود و به خدا نزدیکتر شوید. آنچنان نزدیک که خودتان و زندگی خاکی‌تان را نبینید و به دنیا پُشت پا بزنید و با دلی دریایی، دیدار جانان را طلب کنید.

در جوار مزار پاک و نورافشان «سیّد احمد پلارک» و در شمیم عطر دلنواز و خوشبوی مزار متبرک او دلتان را به خدا بسپارید و با خدا هر طور که می‌خواهید گفت‌وگو کنید و مطمئن باشید خدا بهترین وکیل است و راز دلتان را به نیکی می‌داند و بر آن آگاه است.

دلتان را صاف کنید و پاکیزه به زیارت اهل‌الله بروید؛ به زیارت دلشدگانی که در خون تپیده‌اند و سزاواران مقام والای «شهادت»‌اند و شفیع‌اند نزد پروردگار؛ که یاران راستین خداوند و گواهان صادق حقیقت‌‌اند در معرکه و مکّاره بازار دغلبازان و «باطل فروشان» مردم‌فریب، از عصر آدم(ع) تا ظهور فرخنده مهدی موعود (عج).
آری به زیارت «اهل الله» بروید؛ به زیارت «اهل الله» بروید؛ به زیارت «اهل الله» بروید.

دلنوشته یک رزمنده

 

print
rating
  نظرات