| 11/15/2018 - پنجشنبه 24 آبان 1397
Menu

خبر

خدمات‌رسانی در مواکب جنت الزهرا(س)به صورت شبانه روزی/ همدلی میان خادمین سازمان بهشت زهرا(س) جهت خدمات رسانی مطلوب به زائرین اربعین در روزهای بارانی
Created by ravabet1 on 22/10/2018 03:24:39 ب.ظ

روند خدمات‌رسانی به زائران حسینی در مواکب جنت الزهرا(س) پرسنل شریف سازمان بهشت زهرا(س) به صورت شبانه روزی در جریان است و اسکان زائرین آغاز شده است.
خدمات‌رسانی در مواکب جنت الزهرا(س)به صورت شبانه روزی/

همدلی میان خادمین سازمان بهشت زهرا(س) جهت خدمات رسانی مطلوب به زائرین اربعین در روزهای بارانی

 

روند خدمات‌رسانی به زائران حسینی در مواکب جنت الزهرا(س) پرسنل شریف سازمان بهشت زهرا(س) به صورت شبانه روزی در جریان است و اسکان زائرین آغاز شده است.

  به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، پرسنل شریف سازمان بهشت زهرا(س) و خادمین الحسین شهرداری تهران با آماده سازی موکب ها به صورت شبانه روزی در دو شهر کربلا و نجف اشرف و خدمات رسانی فنی برای برپایی حمام ها و سرویس های بهداشتی در مواکب جنت الزهرا(س) و ستاد اسکان شهرداری تهران در جریان بوده و کار اکان خادمین و زائرین اربعین الحسینی(ع) آغاز شده است.

 گزارش ها از استقبال گسترده زائران در نجف اشرف و کربلا از مواکب جنت الزهرا(س) سازمان بهشت زهرا(س) حکایت دارد و این در حالی است که در دو شب و روز گذشته بارش باران را در دو شهر کربلا و نجف شاهد بودیم و خادمین الحسین سازمان بهشت زهرا(س) بلافاصله موکب ها را توسط پوشش های مخصوص جهت جلوگیری از نفوذ باران تجهیز کردند.

  در حال حاضر بیش از 110 نفر از پرسنل شریف سازمان بهشت زهرا(س) در قالب دو اکیپ خادم الحسین(ع) در شهر کربلا و نجف اشرف کار کمیته اسکان ستاد اربعین شهرداری تهران را بر عهده دارند.

 


 

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید