| 11/15/2018 - پنجشنبه 24 آبان 1397
Menu

خبر

سعید خال در جمع خادمین الحسین سازمان بهشت زهرا(س) در نجف اشرف: پرسنل بهشت زهرا(س) در صف اول خدمات رسانی به زائرین حسینی (ع) هستند
Created by ravabet1 on 29/10/2018 11:26:04 ق.ظ


مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) به همراه مهندس کبریایی عضو هیأت مدیره در بازدید شبانه از موکب های جنت الزهرا(س) و خدمات رسانی خادمین الحسین سازمان بهشت زهرا(س) دیدار و از نزدیک در جریان نحوه خدمات رسانی، تعداد افراد اسکان داده شده و موارد مربوط به پذیرایی از زائرین اربعین اباعبدالله الحسین(س) قرار گرفت.


سعید خال در جمع خادمین الحسین سازمان بهشت زهرا(س) در نجف اشرف:
پرسنل بهشت زهرا(س) در صف اول خدمات رسانی به زائرین حسینی (ع) هستند

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) به همراه مهندس کبریایی عضو هیأت مدیره در بازدید شبانه از موکب های جنت الزهرا(س) و خدمات رسانی خادمین الحسین سازمان بهشت زهرا(س) دیدار و از نزدیک در جریان نحوه خدمات رسانی، تعداد افراد اسکان داده شده و موارد مربوط به پذیرایی از زائرین اربعین اباعبدالله الحسین(س) قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) به صورت داوطلبانه با حضور در شهر نجف اشرف موکب های جنت الزهرا(س) را برای اسکان زائرین اربعین حسینی(ع) برپا کردند و به صورت شبانه روزی 60چادر بزرگ برای اسکانی با ظرفیت 10000نفر برپا کردند.
سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با حضور شبانه در بین این پرسنل خدوم و زحمتکش ضمن تشکر و قدردانی از خدمات آنان گفت: پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) همواره در امور خیر و داوطلبانه آنجایی که مردم شریف ایران نیاز به کمک و یاری دارند در صف اول خدمات رسانی بوده و بی منت و عاشقانه به آنان خدمت می کنند.
وی افزود: فقط کلمه عشق و عاشق بودن به حضرت اباعبدالله الحسین(ع) می تواند بیانگر این واقعیت و این شور و حرارت در خدمات رسانی باشد.


افشانی در نجف اشرف: مسئولان عراقی از خدمات نیروهای شهرداری تهران رضایت کامل دارند


شهردار تهران گفت: در دیدارهایی که با مسئولان عراقی داشتم، از خدمات نیروهای شهرداری تهران و موکب بسیج شهرداری، رضایت کامل داشتند
به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، سید محمدعلی افشانی پس از بازدید از موکب‌های ارائه خدمات از سوی شهرداری تهران و سازمان بهشت زهرا(س) به زائران اربعین حسینی(ع) در شهر نجف اشرف و در جمع خبرنگاران گفت: آنچه مشاهده کردیم، خدمات صادقانه و با عشق خادمان امام به زائران بود و این همه خدمات، چون با عشق است، خستگی ندارد.
وی افزود: شهرداری تهران امسال با همراهی شورای اسلامی شهر تلاش کرد با تمام توان وارد شود و تلاش‌مان این بوده که امسال بهتر از همه سال‌ها حضور داشته باشیم و خدمات ارائه کنیم زیرا اربعین بزرگ‌ترین و مهم‌ترین همایش بین‌المللی شیعیان جهان است و در این همایش عاشقان امام حسین(ع) از سراسر جهان به کربلا می‌آیند که بسیاری از آن‌ها ایرانی هستند.
شهردار تهران اضافه کرد: شهرداری تهران در این سال‌ها بخشی از خدمات رسانی به زائران را برعهده داشته و نیروهای شهرداری با عشق همه ساله به میدان می‌آیند و هر جا هم با مسئولان عراقی دیداری داشتیم از خدمات نیروهای شهرداری و موکب بسیج شهرداری رضایت کامل داشتند.
افشانی همچنین افزود: به‌رغم اینکه جمعیت زیادی امسال به عتبات آمدند و شاهد بارندگی های شدید بودیم، شهر به‌ویژه اطراف حرم بسیار تمیز بوده که این موضوع نتیجه تلاش خادمان امام حسین(ع) است. البته بعد از پایان مراسم اربعین امسال و بازگشت همه نیروها، عملکردها در همه حوزه‌ها را بررسی و برای ارائه بهتر خدمات در سال‌های آتی اقدام می‌کنیم.
شهردار تهران پیش از ترک نجف اشرف به قصد عزیمت به کربلای معلی، در جمع خدام الحسین حضور یافت و گفت: از همه خادمان زائران امام حسین(ع) سپاسگزارم که با دل و عشق به همه زائرانی که برای زیارت عتبات عالیات آمده‌اند، خدمت می‌کنند.


 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید