| 11/15/2018 - پنجشنبه 24 آبان 1397
Menu

خبر

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در جلسه علنی: خدمات موکب های سازمان بهشت زهرا(س) به زائرین اربعین در نجف و کربلا قابل تقدیر است
Created by ravabet1 on 29/10/2018 01:05:21 ب.ظدکتر محمد جواد حق شناس رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: موکب های سازمان بهشت زهرا(س) و خدمات ارائه شده به زائرین اربعین حسینی(ع) توسط خادمین الحسین این سازمان خدماتی قابل قبول و تخصصی می باشد و قابل تقدیر است.رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در جلسه علنی:
خدمات موکب های سازمان بهشت زهرا(س) به زائرین اربعین در نجف و کربلا قابل تقدیر استدکتر محمد جواد حق شناس رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: موکب های سازمان بهشت زهرا(س) و خدمات ارائه شده به زائرین اربعین حسینی(ع) توسط خادمین الحسین این سازمان خدماتی قابل قبول و تخصصی می باشد و قابل تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به حضور ۱۳۵۰ نفر از نیروهای داوطلب شهرداری در ۳ شهر کربلا، نجف و کوفه گفت: خدمات ارائه شده مورد رضایت زائران حسینی قرار گرفته است.
محمودجواد حق‌شناس در جریان نود و ششمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به خدمت‌رسانی شهرداری تهران در مراسم اربعین حسینی اظهار کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته نیروهای شهرداری در 3 شهر کربلا، نجف و کوفه مستقر شده‌اند.
وی افزود: البته در کنار شهرداری شهرداری تهران سایر شهرداری‌ها از جمله شهرداری شهرهای مشهد، کرج و اراک، همدان، قم و کاشان در امر خدمترسانی به زائران اربعین حسینی فعالند.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با اشاره به حضور افشانی شهردار تهران و مجتبی یزدانی معاون امور خدماتی شهرداری تهران در بازدید از فرآیند خدمت‌رسانی پرسنل شهرداری به زائران اربعین حسینی اظهار کرد: طی سفر 48 ساعته‌ای که به عراق داشتیم از نزدیک با فرآیند خدمت رسانی مطلع شدیم و این در حالی است که 1350 نفر از همکاران ما که عمدتاً از میان داوطلبان بوده و امسال با ضوابط خاص و با سختگیری انتخاب شدند در شهر کربلا، نجف و کوفه خدمت‌رسانی می‌کنند.
حق‌شناس گفت: در مجموع 2395 نفر از نیروهای شهرداری در کل کشور در 3 شهر نجف، کربلا و کوفه خدمت‌رسانی می‌کنند و بر اساس توافقات با عتبات و تقسیم کاری که با وزارت کشور انجام داده‌ایم اقدامات خوبی ارائه شد.
وی گفت: 950 نفر از نیروهای شهرداری تهران در کربلا و حدود 400 نفر از آنها نیز در شهرهای نجف و کوفه مستقر هستند و بر اساس وظایفی که برای آنها مشخص شده خدمت‌رسانی می‌کنند ضمن اینکه در طی حضورمان در عراق، دیدارهایی نیز با مسئولان عتبه حرم امام حسین و حرم اباالفضل العباس و حضرت علی (ع) داشتیم.
وی گفت: در مجموعه تمام دیدارها رضایت از شهرداری تهران و عملکرد آنها وجود داشت و با توجه به اینکه 5 شب پیش بارش سیل‌آسایی در کربلا و نجف صورت گرفت آسیب جدی به مقر نیروهای شهرداری تهران وارد شد که مجددا با تلاش آنها این مقر آماده شد.
حق‌شناس تصریح کرد: برخلاف دوره‌های گذشته حضور نیروهای شهرداری صرف زیارت نبوده و بیش از 90 درصد از خدمات شهرداری در راستای خدمات شهری است. علاوه بر اینکه تعدادی از داوطلبان نیز از مدیران شهرداری بوده‌اند که آنها نیز وظیفه خدمات شهری را برعهده داشته‌اند.
گفتنی است دکتر محمد جواد حق شناس رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران به همراه مهندس افشانی شهردار تهران، مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) و جمعی از مدیران ارشد شهرداری تهران طی سفری 4 روزه از موکب های شهرداری تهران و سازمان بهشت زهرا(س) و خدمات ارائه شده توسط خادمین الحسین(ع) شهرداری تهران بازدید کردند.

 

 

 

 

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید