04/24/2019 - چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398

تقدیر فرمانده حفاظت سپاه از بسیجیان سازمان بهشت زهرا(س) به مناسبت هفته بسیج سردار نصیری در جمع بسیجیان سازمان بهشت زهرا(س): پرسنل بهشت زهرا(س) خدمات ارزشمند خود را به بهترین نحو به شهروندان ارائه می کنند

1397/9/5 183 بهشت زهرا rating
image

جشن بزرگ وحدت به مناسبت میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) و همچنین گرامیداشت هفته بسیج مستضعفین با حضور سردار علی نصیری فرمانده حفاظت سپاه پاسداران، دکتر سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در حسینیه عطر یاس سازمان بهشت زهرا(س) برگزار شد.

تقدیر فرمانده حفاظت سپاه از بسیجیان سازمان بهشت زهرا(س) به مناسبت هفته بسیج

سردار نصیری در جمع بسیجیان سازمان بهشت زهرا(س):

پرسنل بهشت زهرا(س) خدمات ارزشمند خود را به بهترین نحو به شهروندان ارائه می کنند 

 

 

جشن بزرگ وحدت به مناسبت میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) و همچنین گرامیداشت هفته بسیج مستضعفین با حضور سردار علی نصیری فرمانده حفاظت سپاه پاسداران، دکتر سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در حسینیه عطر یاس سازمان بهشت زهرا(س) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، صبح امروز 5 آذر 1397 سردار علی نصیری فرمانده حفاظت سپاه پاسداران در جشن بزرگ وحدت که به همت پایگاه بسیج شهدای گمنام سازمان بهشت زهرا(س) برگزار شد، در جمع پرسنل بهشت زهرا(س) با تبریک میلاد حضرت رسول(ص) و امام جعفر صادق(ع) گفت: خدماتی که شما به شهروندان ارائه می کنید مهم و قابل تأمل است و از این منظر قابل احترام و قدردانی است که شما این خدمات ارزشمند را به بهترین نحو به شهروندان ارائه می کنید.

 سردار نصیری تصریح کرد: ما فعل توانستن را با ایستادگی در برابر ابر قدرتهای بزرگ دنیا که در 8 سال دفاع مقدس فداکاری کردند، محقق کردیم.

وی افزود: مشکل آمریکا با ایران فقط موضوع هسته ای نیست بلکه آمریکا با اصل انقلاب اسلامی و بیداری ایجاد شده در منطقه توسط جمهوری اسلامی ایران مشکل دارد. قدرت سیاسی و نظامی آمریکا رو به افول است آنها در جنگ هایی که در خاورمیانه ایجاد کردند نتوانستند موفقیت هایی را به دست آورند و خودشان به این مسأله اعتراف کرده اند و در تلاش هستند تا با جنگ روانی و تحریم به ملت و انقلاب ما ضربه بزنند.

در ابتدای این مراسم دکتر سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با گرامیداشت اعیاد وحدت و هفته بسیج مستضعفین گفت:  بسیج میراثی گرانبها از بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام(ره) که به واقع  شجره طیبه و مدرسه عشق است.

وی با تاکید بر تفکر و بصیرت بسیجی گفت: کار همکاران بنده در این سازمان مقدس، مصداق بازر فعالیت های بسیجی است. خدمت بی منت به مردمی که داغدارند و نیاز به همدلی دارند و این خدمتگزاری به مردم و نظام از مصادیق تفکرات بسیجی است.

خال افزود: پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) همیشه ثابت کردند در مواقع بحرانی و مواقعی که هموطنانشان به کمک آنان نیاز دارند جزو اولین نفراتی هستند که در عرصه خدمت حضور دارند و عاشقانه به مردم و نظام خدمت می کنند.

در پایان مراسم با حضور سردار علی نصیری فرمانده حفاظت سپاه پاسداران، دکتر سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) و مدیران ارشد از بسیجیان نمونه سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر امام راحل با تقدیم گل تقدیر و تشکر شد.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید